Merkezi net port sorunu (uzmanız )

uhals

Üye
25 Tem 2013
219
0
uzmanız hocam bir ricam olacak sizden. Şuan merkezi internet kullandığım için port açamıyorum. Modem e şifre koymuşlar giremiyorum. Nasıl rat kullanabilirim. Merkezi net ttnet. olası şifreleri denedim tutmadı.modem tp-link. admin admin admin ttnet admin 123456 gibi basit şifreler dışında tp-link modemin herkesçe bilinen bir şifresi varmıdır . Ne yaptıysam modeme giremedim rat kullanamıyorum. Yöneticiyede hiç sormadım bir soru işeretine neden olmasın diye. Tavsiyeleriniz nelerdir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.