Mesh Gradientler

Thereaqerx

Tasarım Ekibi Lideri
16 Ocak 2021
961
1,471
Tasarım Ekibi Direktörlüğü

MESH GRADİENTS NEDİR

Mesh Gradient, temel 2d mesh ile bir Gradient görüntü oluşturur ve mükemmel Gradient görünümü elde etmek için ağın köşelerini ve kenarlarını düzenlemenize olanak tanır.

Özellikler:

Eklentide canlı önizleme
Gradients kaydedin ve düzenlemek için daha sonra yükleyin
Yüksek tanımlı Gradient görüntüleri işleyin.

HAZIR SİTELER VE İNDİRME

1. Gradient 1

2. Gradient 2

3.
Gradient 3

GRADİENTS

03.-Snowy-Mint_1.jpg

06.-Wisteria_1.jpg

07.-Tidal.jpg

11.-Fuchsia_1.jpg

SAYGILARIMIZLA
TASARIM EKİBİ

Son düzenleme:

Bozkurts1

Üye
8 Şub 2022
153
105

MESH GRADİENTS NEDİR

Mesh Gradient, temel 2d mesh ile bir Gradient görüntü oluşturur ve mükemmel Gradient görünümü elde etmek için ağın köşelerini ve kenarlarını düzenlemenize olanak tanır.

Özellikler:

Eklentide canlı önizleme

HAZIR SİTELER VE İNDİRME

1. Gradient 1

2. Gradient 2

3.
Gradient 3

GRADİENTS

03.-Snowy-Mint_1.jpg

06.-Wisteria_1.jpg

07.-Tidal.jpg

11.-Fuchsia_1.jpg

SAYGILARIMIZLA
TASARIM EKİBİ

Elinize sağlık hocam

XTRIAL

Üye
13 Ara 2020
223
278
Bu tarz backgroundlar bazı tasarımlarda çok hoş oluyor. Buna örnek olarak da renk tonlarını beğendiğiniz herhangi bir görsele uygun Gaus Blur verildiğinde de Mesh Background tarzında görsel elde edilebiliyor.

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28

MESH GRADİENTS NEDİR

Özellikler:

Eklentide canlı önizleme

HAZIR SİTELER VE İNDİRME

1. Gradient 1

2. Gradient 2

3.
Gradient 3

GRADİENTS

03.-Snowy-Mint_1.jpg

06.-Wisteria_1.jpg

07.-Tidal.jpg

11.-Fuchsia_1.jpg

SAYGILARIMIZLA
TASARIM EKİBİ

Ellerine saglik

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
2019 X-Spy projesinde kullanmıştım hoş bir görüntü yakalamistim sonra ned3n kullanmadim bilmiyorum belkide renkli projeler yapmadigimizdan olabilir. Tekrar deniyebiliriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.