Meslek lisesi Bilisim Bolumu Yardim

Juvmar

Katılımcı Üye
18 Nis 2016
337
0
Beyler bilisim bolume gitmek istiyorum bilgisiyar bolumune gidersemde hangi bolumu secem bilgilendirin lutfen

15 Eki 2011
75
0
10.sınıfta bölümün olmiyicak öğrenceğin temel şeyleri göstercekler C# word access filan 11.sınıfta web le veritabanı diye ayrılcak web kolay veritabanı zor diye biliyom orasınıda sen düşün :D

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,430
781
30
root@adige~#
Öncelikle İyi forumlar kardeşim şahsen ben Lise Bilişim Teknolojileri Alanı Veri Taban Programcılığı mezunuyum Şuanda Yazılım Müh Okuyorum sana tavsiyem kendini şimdiden geliştir programlama kodlama dillerini öğrenmeye başla sonradan gideceğin bölümün alanınıda işlediğin konularıda üstüne ekleye ekleye geliştirmeye devam edersen başarılı olacağına eminim fakat bölüm derslerini sallayıp yada kendini geliştirmez isen işin giderek zorlaşacaktır

Anadoludan mesleğe geçmek isteyen arkadaşlar içinde söylüyorum şimdiden zaman erken iken kendinizi geliştirin kodlama dillerini öğrenin sonra üstüne ekleyerek daha üst mertebelere geleceksiniz .

Eğer ki der iseniz hangi kodlama dili ile başlamalıyım web tasarım düşünen arkadaşlar HTML ile başlamalıdır sadece programlama öğrenmek isteyen arkadaşlar için ise C# Önerimdir daha fazla sorularınız var ise öm atınız yardımcı olmaya çalışacağım teşekkürler :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.