Meslek lisesinde okuyanlara sorum var

SwordArt

Yeni üye
5 Mar 2016
17
0
Welcome to meslek ;)

meslek liselerinde yok mu? Tabi ki imama hatipler Türkiye'nin geleceği. ortalama 2 doğru büyük başarı (şak şak efekti). Kötü denilen meslek liselerinde bile kablosuz şekilde Tofaş çalıştırılıyorsa ve tablet vs. dağıtılmadıysa imama hatiplere dağıtılması saçma. olsun onların iman gücü var #İMAMHATİPİMEDOKUNMA

ozer548

Yeni üye
8 Mar 2016
34
0
kardeşim meslek lisesinde son senem Gelme be boşver ciddiyim bak mobilyacıyıım ben asla bu mesleği yapmayı düşünmüyorum sakın gelme git düz lisede karı kızla hayatını yaşa. Hertürlü 12. sınıfta sınavdan aynı notu alacaksın

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Biz piramitin en altındayız dostum kimsenin düşündüğü yok ama adamlar da haklı hani pilot bölgede yapmışlardı adamalar sattı tableti :) vermemeleri daha iyi zaten kimse okula çanta falan getirmiyorlar kim tablet getirecek ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.