metasploit hata

Kenzo0000

Yeni üye
10 Şub 2022
19
1
7
Nmap ile siteyi taradım açığı buldum ona göre metasploitden payload seçtim bütün ayarları yaptım ama exploit completed, but no was session hatası aldım çözümünü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
şimdiden teşekkür ederim.

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
18
1,086
BL4CKGORE
Selamlar,

Bu hatayı bazı durumlarda alabilirsiniz.Örnek olarak ;

• Seçtiğiniz exploit hedefinize uygun olmayabilir
  • Hedefin kullandığı yazılım sürümlerinde veya exploit kodlarında sorun olabilir.
  • Hedefte açık olmayabilir.
  • Payload hatalı olabilir vs. vs.

Dış ağa işlem yapıyorsanız port açmanızda lazım.

Sorunu düzeltmek için metasploiti farklı bir sürümü yüklemek çözüm olabilir (kesin değil)

Kenzo0000

Yeni üye
10 Şub 2022
19
1
7
Selamlar,

Bu hatayı bazı durumlarda alabilirsiniz.Örnek olarak ;

• Seçtiğiniz exploit hedefinize uygun olmayabilir
  • Hedefin kullandığı yazılım sürümlerinde veya exploit kodlarında sorun olabilir.
  • Hedefte açık olmayabilir.
  • Payload hatalı olabilir vs. vs.

Dış ağa işlem yapıyorsanız port açmanızda lazım.

Sorunu düzeltmek için metasploiti farklı bir sürümü yüklemek çözüm olabilir (kesin değil)
evet dış ağa yapıyorum port açmamışım hemen açıp deneyeceğim teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.