Métasploit İle Hedef Cihazın Dosyalarını Cihazımıza Kopyalama

Psychopath1907

Yeni üye
2 Şub 2019
34
0
Arkadaşlar öncelikle Selamün Aleyküm .Ben métasploitle birinin cihazına erişim sağladığımı varsayalım. Tüm dosyalarını kendi bilgisayarıma kopyalamam için ne yapmam gerekir.Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Cevap: m-e-t-a-sploit

Meterpreter a geçtikten sonra help yazarak neler yapabileceğin tüm komutlar orada görünüyor. Cd , ls ler ile içinde dolaşıp önemli dosyaları download edebilirsin.
İngilizce olarak yapabileceğin her şey kısa olarak karışık değil yani okumanı tavsiye ederim.

Psychopath1907

Yeni üye
2 Şub 2019
34
0
Cevap: m-e-t-a-sploit

Meterpreter a geçtikten sonra help yazarak neler yapabileceğin tüm komutlar orada görünüyor. Cd , ls ler ile içinde dolaşıp önemli dosyaları download edebilirsin.
İngilizce olarak yapabileceğin her şey kısa olarak karışık değil yani okumanı tavsiye ederim.
yok ben cihazda ki tüm dosyaları aynı anda download etmek istiyorum klasörlerle birlikte. daha kısa bi yolu var mıdır?

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Genel klasör yani bilgisayarım klasörünün içinde dosya bölümü mevcut siz de o dosya bölümünü almak istiyorsunuz.

cp -r dosya /root/Desktop

Bu şekilde istediğiniz yere atabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.