Meterpreter düşmüyor ?

tomr1s

Yeni üye
10 Ağu 2023
27
5
Ben bir sunucu aldım ve ssh ile bağlandım metasploit kurdum dinleme moduna geçtim venom ile oluşturduğum payloadı başka cihazdan tıklamama rağmen meterpreter düşmüyor nedenini bilen var mı herşeyi doğru yazdım onlarda bir sorun yok sunucuda yapmam gereken bir ayar mı var acaba ?

I AM EAC0D3Rx

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,748
953
Matrix
hedef cihazın güvenlik duvarı veya antivirüs yazılımı, bağlantıyı engelliyor olabilir. hedef cihazın işletim sistemi ve versiyonunu doğru bir şekilde hedeflediğinden emin olmalısın. belki de payload uyumsuzluk yaşıyordur.

tomr1s

Yeni üye
10 Ağu 2023
27
5
Aslında onlarda hiçbir sorun yok kendi cihazımda bu işlemi yapıyorum antivirüsü kapattım sunucu dışında wifi kart kullanarak yani aynı ağda olarak yapınca meterpreter düşüyor ancak sunucuda aynı işlemi yapınca olmuyor yazım hatası yok sadece acaba sunucuda ekstra dinleme moduna geçmesi için bir servis mi başlatmamız gerek

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
314
173
Web
Ben bir sunucu aldım ve ssh ile bağlandım metasploit kurdum dinleme moduna geçtim venom ile oluşturduğum payloadı başka cihazdan tıklamama rağmen meterpreter düşmüyor nedenini bilen var mı herşeyi doğru yazdım onlarda bir sorun yok sunucuda yapmam gereken bir ayar mı var acaba ?
Hocam sunucuya yüklediğiniz payloadda lhost ve lport değerlerini nasıl girdiniz?

tomr1s

Yeni üye
10 Ağu 2023
27
5
Sunucunun IP adresi ve 4444 portunu verdim . Mantıken hiçbir hata bulamıyorum . Sunucu yeni açtım acaba ekstra birşey indirmem gerekiyor mu ? Çünkü metasploit te dinleme moduna geçmemem rağmen bağlantı düşmüyor.

PanchiaNN

Anka Team Junior
29 Tem 2022
140
115
United States & Türkiye
fdv1b2w.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.