Metin 2 oyun açılmıyor

ManiaCooLRey

Yeni üye
19 Mar 2015
21
0
Merhaba Arkadaşlar,

Metin 2 pvp oynuyorum ben adı Elym2, Şimdi benim sorunum şu metin2.exe tıklıyorum açılıyor herşey doluyor güzel mükemmel ama oyuna başla dediğim anda hiç bir işlem uygulanmıyor yeni format attım dicemki hani virüs olsun veya virüs programı açık kalsın açılmasın ne biliyim uyumluluk problemi olsun gibi şeyler önermeyin lütfen. oyunu sildim baştan yükledim aynı . flaş bellekteki ni taktım ordan başlatayım dedim aynı açılmıyor. root.eix root.epk index gibi şeyleride sildim güncelledi ama gene açmadı. her türlü şeyi denedim. modem resledim olmadı. pc kapat aç defalarca olmadı. sıkıldım artık. siz başarırsınız o yüzden buraya yazdım bu konuyu . siz ler dahisiziniz :) yardımlarını bekliyorum. Teşekkür eder iyi forumlar dilerim ... :secret

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Oyun dosyalarından bişi eksik olabilir. Temiz metin2 yi kur bida baştan sonra pvp nin dosyalarını at. Eskiden server kurdum biliyordum bu sorunu ama paslandım.

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
209
oyunu sildim baştan yükledim derken tekrardan siteden mi indirip yüklediniz ayrıca öyle değilse öyle yapın daha sonrasında da metin2 tr patch atsın server ekranını gördükten sonra pvp server dosyalarını metin2 tr klasörünün içine atın eğer ki bu şekilde de olmazsa oyundan yana bir sıkıntı yoktur

ipsala

Üye
29 Tem 2017
103
0
1- Bilgisayarım'a sağ tıklayıp "Özellikler" i seçin..

2- Sol taraftan "Gelişmiş Sistem Ayarları" na tıklayın..

3- Açılan pencereden "Gelişmiş" i seçin.

4- "Performans" konusunun altındaki "Ayarlar" ı açın..

5- Gelen pencereden "Veri Yürütme Engellemesi" ni seçin..

6- Ordaki "Ekle" butonuna basarak Metin2 oyunun kurulu olduğu dosyalara girin..

7- Oyun dosyasının içinde ne kadar .exe varsa (metin2.exe config.exe gibi) hepsini ekleyin..

8- "Uygula" ve "Tamam" yapın..

Ardından yeniden giriş yapın sorununuz çözülecektir.İyi oyunlar.

ManiaCooLRey

Yeni üye
19 Mar 2015
21
0
denedim olmadı. olumsuz...

Uyumluluk Ayarlarını Değiştirip Deneyebilirsin

denedim olmadı. olumsuz.

Oyun dosyalarından bişi eksik olabilir. Temiz metin2 yi kur bida baştan sonra pvp nin dosyalarını at. Eskiden server kurdum biliyordum bu sorunu ama paslandım.

1- Bilgisayarım'a sağ tıklayıp "Özellikler" i seçin..

2- Sol taraftan "Gelişmiş Sistem Ayarları" na tıklayın..

3- Açılan pencereden "Gelişmiş" i seçin.

4- "Performans" konusunun altındaki "Ayarlar" ı açın..

5- Gelen pencereden "Veri Yürütme Engellemesi" ni seçin..

6- Ordaki "Ekle" butonuna basarak Metin2 oyunun kurulu olduğu dosyalara girin..

7- Oyun dosyasının içinde ne kadar .exe varsa (metin2.exe config.exe gibi) hepsini ekleyin..

8- "Uygula" ve "Tamam" yapın..

Ardından yeniden giriş yapın sorununuz çözülecektir.İyi oyunlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nsxodg

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
410
1
Evden
Merhaba Arkadaşlar,

Metin 2 pvp oynuyorum ben adı Elym2, Şimdi benim sorunum şu metin2.exe tıklıyorum açılıyor herşey doluyor güzel mükemmel ama oyuna başla dediğim anda hiç bir işlem uygulanmıyor yeni format attım dicemki hani virüs olsun veya virüs programı açık kalsın açılmasın ne biliyim uyumluluk problemi olsun gibi şeyler önermeyin lütfen. oyunu sildim baştan yükledim aynı . flaş bellekteki ni taktım ordan başlatayım dedim aynı açılmıyor. root.eix root.epk index gibi şeyleride sildim güncelledi ama gene açmadı. her türlü şeyi denedim. modem resledim olmadı. pc kapat aç defalarca olmadı. sıkıldım artık. siz başarırsınız o yüzden buraya yazdım bu konuyu . siz ler dahisiziniz :) yardımlarını bekliyorum. Teşekkür eder iyi forumlar dilerim ... :secret

Oyunu orjinalmi indirdin indirirken internet kopmasi anlik olarak bi sorun olustumu internetin 3 saniyelik bile olsa gidip geldimi?

Sorunlar yukardaki nedenlerden olusmus

ManiaCooLRey

Yeni üye
19 Mar 2015
21
0
Oyunu orjinalmi indirdin indirirken internet kopmasi anlik olarak bi sorun olustumu internetin 3 saniyelik bile olsa gidip geldimi?

Sorunlar yukardaki nedenlerden olusmus

ben bu oyunu 8 yıldır oynuyorum 3 kere başıma aynı hata geldi ve ben bu hataları arkdaşların verdikleri şekilde yaptım eskilerde çözüldü. ama şimdi bu çözümler artık işe yaramıyor daha bilgisayara dün format attım bir şey yüklenmedi ilk bu oyunu yükledim . ayrıca internet erişimim mükemmel koppa olduguğunu zannetmiyorum 12 gb bir oyun sonuç olarak 27 dk da yüklendi ne gibi bir koppa olabilir. teşekkür ederim yorum yaptınız için ama olumsuz. çözüme ulaşılamadı . benim umudum format atmak tekrar yoksa ÇILDIRICAĞIM... :(

nsxodg

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
410
1
Evden
ben bu oyunu 8 yıldır oynuyorum 3 kere başıma aynı hata geldi ve ben bu hataları arkdaşların verdikleri şekilde yaptım eskilerde çözüldü. ama şimdi bu çözümler artık işe yaramıyor daha bilgisayara dün format attım bir şey yüklenmedi ilk bu oyunu yükledim . ayrıca internet erişimim mükemmel koppa olduguğunu zannetmiyorum 12 gb bir oyun sonuç olarak 27 dk da yüklendi ne gibi bir koppa olabilir. teşekkür ederim yorum yaptınız için ama olumsuz. çözüme ulaşılamadı . benim umudum format atmak tekrar yoksa ÇILDIRICAĞIM... :(

Sizin Icin Cozumu Arastiriyorum Lutfen Beklemeden kaliniz x9

ManiaCooLRey

Yeni üye
19 Mar 2015
21
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
oynadığın pvp server saldırı yemiş de olabilir 11002 -13000 portlarına saldırı yemiş olabilir.saldırı yediğinde böyle sorun yaratabilir.Başka bir ortamda dememeni öneririm yada.Aynı oyunu oynıyan arkadaşların varsa haberleş siz giriş yapabiliyormusunuz diye.

ManiaCooLRey

Yeni üye
19 Mar 2015
21
0
oynadığın pvp server saldırı yemiş de olabilir 11002 -13000 portlarına saldırı yemiş olabilir.saldırı yediğinde böyle sorun yaratabilir.Başka bir ortamda dememeni öneririm yada.Aynı oyunu oynıyan arkadaşların varsa haberleş siz giriş yapabiliyormusunuz diye.

sordum oynuyorlar bir sorunları yok muş ... yeni format atıcam birazdan xp kullanıyorum şuan w7 çevircem kesinlikle çözüm elime geçicek ama w7 için pc çok düşük değerlere sahip 9 senelik pc o yüzden xp ye çevirmiştim w7 hiç bir sorunum yoktu . sırf kasıyor die xp yapmıştım ama w7 devam mevburen ... teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.