Metin 2 pvp hk

25 Ocak 2016
227
0
Arkadaşlar Metin 2 server aldım fakat üye çekemiyoruz ücretsiz şekilde nasıl çekebilirim birde Yardım edicek şerverle ilgilenecek arkadaş varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
Ücretsiz şekilde çekmen imkansız benden sana tavsiye bu aralar moda olan telefona mesaj gönderiyorlar genelikle mesaj gönderince iyi user oluyor kısacası paran varsa server açacaksın.

MuSLuMBeY33

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
255
0
sana bu konuda yardımcı olabilirim ilk ayda gelirin olmaz ama 2-3 ay sonra gelirini elde edersin files düzenlemesi yapabiliriz hangi bilişimden aldıgını ve server adresini verebilirsen yardımcı olabilirim sana

25 Ocak 2016
227
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Arkadaşlar Metin 2 server aldım fakat üye çekemiyoruz ücretsiz şekilde nasıl çekebilirim birde Yardım edicek şerverle ilgilenecek arkadaş varmı

Ücretsiz online çekmek mümkün değil onun dışında bizzat bu işle yakından ilgileniyorum.
Server açmanın amacı oyun oynamaları değil para kazanmak bunu nerden biliyorsun dersen şu an aktif olan 3-4 sunucuyla görüşüyorum.
User çekmek için öncelikle bütçen olmalı ve sunucun çok sağlam olmalı.
Bi ödül belirlemelisin 2000TL Lonca turnuva ödülü 500TL 1vs1 Turnuva ödülü gibi.
Reklamlarını nerede yapacağın hakkında bilgi veririm sana reklam olmasın diye buraya yazmıyorum özelden yazarım ama kafadan bi hesap yaparsam sana 10 Bin TL'ye patlar diye düşünüyorum çünkü sunucu açarsan ve reklamlarını dediğim yerlerde yaptırırsan 10 Bin TL'yi 1 ay içinde tekrar geri kazanırsın sonrasında gelen paralar kâr olarak geçer eline.

MuSLuMBeY33

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
255
0
10 bin tl harcadın bittimi bitmedi extra da gameforge şirketi ilegal oyunlar yani pwp metin2 ler hakkında yasal işlem başlattı ve pat diye oyunun kapanabilir güme gidebilirsin

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
10 bin tl harcadın bittimi bitmedi extra da gameforge şirketi ilegal oyunlar yani pwp metin2 ler hakkında yasal işlem başlattı ve pat diye oyunun kapanabilir güme gidebilirsin

Bu zamana kadar resmi bir şekilde GameForce tarafından kapanan bi metin2 pvp sunucusu görmüyorum ve duymadımda ben bu işin içinde yaşıyorum. Yıllardır hizmet veren sunucular mevcut kapanmadıklarına göre bi yasal durum söz konusu değil demek ki.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.