Metin 2 Soru ?

ExCienTs

Üye
8 Haz 2016
78
0
Canada
Merhaba ben metin 2 de sura olarak yeni başladım suraya hiç bilmiyorum sizce Büyülü Silahmı yoksa Kara büyümü açmam gerekiyor en iyi neyse onu seçmek istedim düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim .

E X A D U S

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
252
0
10 yıldır aralıksız oynadığım oyundu. Şöyle söyleyim eğer tr serverinde oynuyosan kara büyü daha iyidir. Ama pvp de başladıysan serverdaki çift el, kılıç, bıçak falan kullananların durumuna göre karar vermen daha mantıklı olur

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Şöyle diyebilirim kısaca, suralar ikiye ayrılır.
Kara büyü suralar ve
diğer malak suralar :trl tabiki kara büyü yanında ateş dolaşıyo zaten 15 level falan birine hiç dokunmadan tek atarsın.

tokikolik

Uzman üye
16 Mar 2017
1,419
4
İstanbul
dostum kasılacaksan b.keskinlik ve zırh fulle 2 skil aç metin kes eventlere katıl dolunu al dehşet fulle kuleye çık. Ardından örümcek zindanında kasılıcaksın 50 lwlden sonra. Kara büyü çok sıkıntı adamlar 90 büyü sav diziyor artık %25 ini taşla kırsanda simyayla 130 yapanlar var :) vurman imkansız. Ha karabüyüyle adam kesersin. Ama oynu bilen bi adamı kesemezsin :) Bi ara çok oynardım

zzJOKERzz

Uzman üye
27 Mar 2016
1,411
0
İstanbul
Kardeşim Oynada 20.Lwlde Sıkılmassan Bende Birşey Demiyorum :) Sura Karakteri Savascıya Göre Daha Az Kasılır Yani Baya Sıkıcı. Ancak Yüksek Lwl Yaptıgın Zaman Wslerde Tadından Yenmez. :)

bora74

Üye
3 Haz 2017
112
0
ZİRVE
kardeş becerine bağlı ama level kasarken büyülü silah çok işine yarıyo sana tavsiyem savaşçıdan başla güçlü beden savaşçı aç itemleri falan pahallı ama onunla daha rahat öğrenirsin illa da sura diyosan büyülü silah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.