Metin 2'de Dolandırdım.

mert3858

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
565
0
arkadaşlar ben metin2 tr serverinde 700 tl lik hesap çaldım soydum ve emailini üstüme aldım metin2 hesabım süresiz olarak kapatıldı hesabı soydugum için dava felan edermi ettiyse nasıl anlarım çok pişmanım yaşım 14 lütfen yardım :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Ederse zaten evine bilgilendirme kağıdı gelir, babanla iletişime geçerler muhtemelen IP adresin statik ve çaldığın hesap 700 tl civarında yüklü miktar olduğu için ceza alırsın, ıslahevine gönderirler seni tabi bir ihtimal, para cezası alırsın, en son denetimli serbestlik alırsın yani her gün belirli bir karakola gider imza atarsın

n0on

Uzman üye
29 Tem 2017
1,016
0
Çaldığın Hesap yüklü miktarda para içermekte olduğu için dava edilme ihtimalin var.
Bu bir siber suç olduğu için seni bulurlar cezalar ise para cezası hapis (ıslah evi) olur.
-Y.Ü.K.

12karizmay

Katılımcı Üye
24 Eyl 2012
259
0
Kardeşim açık söyliyim hiçbişey olmaz adam biraz uysalsa zamanında knıght onlineda 2010 falan turkojan'la adamın 2milyarlık itemlerini almıştım 1 hafta takılıp geri verdim tehdit edince ,vpnlere pek güvenme evde internetine bilgisayarına pek girme internet cafelerde filan gir bi süre internet ortamında pek dolaşma kısacası kısa bi süre

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
1. si konu başlığı dolandırıldım demişsin.Ama sen baya başkasının emeğini dolandırıcılık yoluyla çalmışın.Dolandırdım olmalı konu başlığı.
2.si bilişim suçlarında en etkin sonuç alınan bir suça giriyor dolandırıcılık. Dava etme şansı var . Dava ederse biraz uzun sürer sebebi savcılık gerekli bilgileri almak için gameforce firmasından gerekli logların verilmesi için yazı yazar .Game Force bu logları verip vermemek ellerindedir ama genelde logları savcılığa verirler.Eninde sonunda bulunursun Ip değişsende bilgisayarı kırsanda.Davayı kaybedeceğin %100 olduğundan karşı tarafın tüm avukat masrafını ve zararını bi verirsin .Hapis cezası para cezasına çevrilir yaşın küçük olduğundan . En önemli sıkıntı Siciline yüz kızartıcı suç olarak işlenir.Gelecekte iş giriş evraklarında adli sicil kaydı istenir herşey çıkacağından iş bulman zorlaşacak.

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
Umarım Ceza Alırsın İşallah hemde Sen Milletin Para Verdigi Emek Verdigi Hesabı Neden Çalıyorsun Sen Tam Hapisi Hakedecek Adamsın Empati Kursana Senin Hesabın Çalınca Üstelik 700 Tl Verilmiş Hesap Sen Naparsın? İŞALLAH Ceza Alırsın Başka Bişer Demiyorum.

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
Beyler Şu Adama Yardım Etmeyin

Empati Kursanıza

Sizin 700 Tl Verdiginiz Hesap Çalınsa Siz İşte Zorlanarak Emeginizle O Pararı Kazanın Oyuna Yatırın Bi Türklerin Yüz Karası Adam Gelsin Sizin Bütün Emeklerinizi Çalsın Nasıl Sinirlenirsiniz Değilmi Sinirlenmekte Haklısınız Ortalıkda Pezeve***** Var

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
Hertürlü çalma işlemine karşıyım ben. Bu instagram olur facebook olur oyun olur fark etmez ki metin2 de oyuncularının büyük bü çoğulnuğu çok yüksek miktarda para yatırıyor adam şikayet ederse hertürlü haklı en başta böyle birşey yapmayacaktın umarım şikayet eder ve biraz uğraştırır seni ceza almanı pek istemem ancak tekrar yapmaman için ders olur

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
Hertürlü çalma işlemine karşıyım ben. Bu instagram olur facebook olur oyun olur fark etmez ki metin2 de oyuncularının büyük bü çoğulnuğu çok yüksek miktarda para yatırıyor adam şikayet ederse hertürlü haklı en başta böyle birşey yapmayacaktın umarım şikayet eder ve biraz uğraştırır seni ceza almanı pek istemem ancak tekrar yapmaman için ders olur

Kardeşim Facebook İnstagramı Boşver Ya Adam 700 TL Yatırmış İşlerde Nasıl Ter Dökerek Babanız Yada Siz Çalışıyorsunuz Bi Adam Geliyor Sizin Emeginizi Paranızı Çalıyor Ceza Alsında Aklı Başına Gelsin

Yüzsüz Bide Gelmiş Burda Konu Açıyor

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
Kardeşim Facebook İnstagramı Boşver Ya Adam 700 TL Yatırmış İşlerde Nasıl Ter Dökerek Babanız Yada Siz Çalışıyorsunuz Bi Adam Geliyor Sizin Emeginizi Paranızı Çalıyor Ceza Alsında Aklı Başına Gelsin

Yüzsüz Bide Gelmiş Burda Konu Açıyor

biliyorum oyunu bir aralar çok oynadım ve ailece oynadık yani nasıl zor bişi olduğunu ne kadar çok para yatırmak gerektiğini biliyorum zaten suç duyurusunda bulunduğunda ceza alacağı kesin başka bir durum olsa üzülürdüm ama cidden benim şikayet edesim geldi :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.