Metin2 Açık Kapatma

CocoMonkey

Üye
23 Mar 2019
101
0
Merhaba. Konuyu doğru yere mi açtım öncelikle bilmiyorum. Yanlış yer ise lütfen kusura bakmayın.
Elimde metin2 server files var source ile birlikte. Ücreti ile satın aldım.
Bunda açık olup olmadığını bilmiyorum. Eğer varsa bütün açıkları kapatabilecek birisi var mı ücreti ile?

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Filesi kurup oyunda test etmen gerekiyor herkese açmadan önce kuleyi, sürgünü, zindanı. Eğer ki yüksek seviyeli files ise meley zodyak gibi yerleri kontrol etmen lazım. Açik varsa files üzerinden fixliyorsun.

d11dd11

Üye
21 Şub 2010
153
0
Fileslerde açık değil, bug olur genelde (görev sistemi, eventler düzgün çalışmaz vs.) zira koruma sistemi alınmamış bütün serverlar saldırıya açıktır. Bugları bulmak icin de oyunun içinden test etmen yeterli eğer bulursan fixletmek için adam ararsın, şimdi buradan biri çıkıp "kontrol ettim açıkları düzelttim" diyecek paran çöpe gidecek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.