Metin2 Bedava Edit

DiaAqeEzZ

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
645
0
İyi günler arkadaşlar bu bedava edit pvpler var bu pvplerde beceri hasarına ve ort hasarına kartsı koyma kodu yok efsunlar %20 Çeviklik +50 ort bec %50 sımdı savunma ıcın çar dızıcez her kraktere bug hazırladım olmadı yanı ne yapalım kı bu çar yatmasın

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Kardeşim sav dizceksen
servera göre dizcen serverda çift el yoksa yada okçu bıçakçı yoksa yada hangi daha fazlaysa bi analiz yapcan sonra sırayla dizecen örnek yazayim

Zırh
HP
KILIÇ SAV
BÜYÜ SAV
BIÇAK SAV
OK SAV
ÇİFT EL SAV
Son olarakda beceri hasarı getirebilirsin. Şimdi sen beceri hasarı zırha gelmez dersin belki siteden bedava edit yapılıyorsa yan tıklayıp öğeyi denetle diyip efsunun kodunu değiştirip istediğin efsun yapabiliyosun. Googleye edite istediğin efsunu getirme yaz bişeler çıkar.
Kolye küpe ayakkabı bunlar gibi olsun.
Bilezik
Büyü
Rüzgar
şimşek
hp
beceri hasarı
şimşek ( iki defa şimşek yazdım yanlışım yok az önce anlattığım gibi öğeyi denetle yaparak yapabiliyosun.)
Kalkan
Sersem
yarı
büyü
şimşek
rüzgar
hp
beceri
beceri

bunun gibi efsunlar dizebilirsin

Hangi karakter olduğunu söylersen silah efsunlarınıda yazarım bu arada kaskı unuttum yazıyorum
Kask
büyü
rüzgar
şimşek
hp
kılıç(yada başka savlar svde ne ağırlıklıysa)
beceri

DiaAqeEzZ

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
645
0
Kardeş ben bunları biliyorum kod koymadan tut herseyı ama solemek ıstedığım su her karaktere sav dızıyorum çokda sağlam ama suranın kureye sav dızemıyorum suraya sav dızınc bıle olduruyor acaba savunmasımı yok dıo ben nınjaya sw rekoru bende en az 17t atıyorum

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Suraya karşı olan savlar:

Büyüye karşı dayanıklılık
Şimşeğe karşı dayanıklılık
Beceri hasarına karşı koyma

bunları denemelisin.

Bide bi aralar benim ark sura karakterin varsa ful çeviklik dizersen kimse seni yatıramaz diyordu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.