Metin2 bilgi acil..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker0808

Üye
6 Kas 2011
80
0
Artvin/Hopa
Merhaba Kolay gelsin,

Arkadaşlar metin2 ye 3 aydır başladım hile hurda kullanmadan ama şuan oyun bottan geçilmiyor bende modemi resetledim hile kurdum asıl çarıma girmiyorum 2 3 bot hesap yaptım şimdi bota koydum botta kastığımıda ara çar kurdum ona aktarıyorum bilginiz varsa şunu öğrenmek istiyorum 5 6 gün daha hile kullanıp sonra pc yi temizlicem asıl çarıma devam edicem acaba hileli çarlar ban yediğinde asıl hesapta ban yermi bi bilginiz varsa boş yorumlar harici herkez yazabilir.. teşekkürler

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Merhaba Kolay gelsin,

Arkadaşlar metin2 ye 3 aydır başladım hile hurda kullanmadan ama şuan oyun bottan geçilmiyor bende modemi resetledim hile kurdum asıl çarıma girmiyorum 2 3 bot hesap yaptım şimdi bota koydum botta kastığımıda ara çar kurdum ona aktarıyorum bilginiz varsa şunu öğrenmek istiyorum 5 6 gün daha hile kullanıp sonra pc yi temizlicem asıl çarıma devam edicem acaba hileli çarlar ban yediğinde asıl hesapta ban yermi bi bilginiz varsa boş yorumlar harici herkez yazabilir.. teşekkürler

Asıl çarınız ve botlarınız aynı E-posta üzerine kayıtlı olmasın.

hacker0808

Üye
6 Kas 2011
80
0
Artvin/Hopa
yorumlar ve ilginiz için teşekkür ederim maik adresleri farklı yani asıl hesap la bot hesapların mailler ayrı ayrı birde asıl hesapla pc de hile varken oyuna girmiyorum pc yi temizliyorum öyle giriyorum normalde hile tarzım değil ama oyun gerçekten aşırı bot yapıcak bişey kalmadığı için bizde ufaktan kullanalım dedik ..

ImPaRaTooR

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
589
0
İstanbul
Şöyle bir duyum almıştım. Metin2'nin yeni geliştirdiği sistem var. Örneğin botları kasarak 50M yaptın. Bottan yan hesaba yan hesaptan senin çarına attın. Geliştirdikleri sistemde ticaretler gözüküyor. "skddkj" Nicki 50M yolladı "ksfksk" nickine. "ksfksk" nicki 50 m yolladı "PROTEAM" nickine. böylelikle anlaşılıp banlanıyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.