metin2 canavarı server kapalı

wera33

Üye
2 Nis 2008
228
0
40 yasından sonra oyunlara merak sardık ta...metin 2canavarı oyununu burdan indirdim bir kaç gün oynadım şimdi ise server lar kapalı diyor ...nerede yanlış yapmaktayım.saygı ve sevgilerle

fantazik22

Üye
16 Ağu 2012
127
0
İstanbul
Reis bende dün baya bir server araştırması yaptım. Çoğu belli bir zaman sonra kapanıyor. Hevesim kaçtı başlamadım. Sende yanlış yokta oyun kurucularında sorun var. Parayı kaldırdıktan sonra ortadan kayboluyorlar. İnşallah açılır server. İyi oyunlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.