Metin2 çar soydum

30 Tem 2013
116
0
Ya ben metin2 de çar soydum itemleri ve paralarıda arkadaşlarla paylaştık ama benim içimde bi korku var napıcam bilmiyorum acaba itemleri çara gerimi koysak diyorum ama olayıda anlatıyım.
nete gittik bi masaya oturduk masada keyloggeri yükledim ondan sonra m çekicektik o çarına girdi aksama da gmailime loglar geldi. sonra girdim çara aldık yangları falan ama bişey yapabilirmi korkuyorum yardım pls

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Şimdi kaç level bir çarı soyduğuna bağlı gidip 90 level mavi çelikli runikli bir çarı soymak farklı 40 level elinde +9 1 2 ortlu dolulu çarı soymak farklı eğer düşük levelse hiç bir şey olmaz yapacağı en fazla şey metin2 ye ticket yollamaktır kafanı yorma kaç level çar ?

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
ulan yazıp yazıp durma haram olsun inşallah cezanı çekersin çocuk ıslahevine sonra zaten lamer bebenin tekisin yalnız girdiğimden biliyorum orası hapishaneden beterdir ;)
inşallah en acı şekilde çekersin.

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
oyunu 2 aydır oynamıyorum ama sende bende çok iyi biliyoruz ki 500 m diyorsun üstelik şuan oyunda 100k bile çok değerlyken pek savcılığa gideceğini zannetmem ancak kesinlikle metin2 ye ticket atar diye düşünüyorum yok eğer atmassada seni bulup dövmediği sürece başına hiç bir şey gelmez merak etme sen kendi kimliğini belli etmemeye çalış ;)

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Korkma başına bir bela gelmez ancak bu işleri bırak derim bunun hırsızlıktan hiç bir farkı yok Bende dolandırdım zamanında adam öyle bir laf etti ki itemlerini geri verdim kafan rahat olsun istersne konuyu kitle tartışma ortamı felan yaratılmasın sorun çözüldü sanırım ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.