metin2 de sorun mu var arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siqahi32

Katılımcı Üye
20 Ara 2009
396
0
türkistan'dan
arkadaşlar metin2 de sorun var sanırım oyuna giremiyorum karakter ekranında oyundan atıyor ch ekranına geri dönüyorum silip yeniden yükledim olmadı baktığım kadarı ile bu sorun sadece bende değil başka arkadaşlardada var bu sorun sizce ne zamana düzelir nedenini bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim sizdede varmı aynı sorun merak ettim şimdiden teşekkür ederim

siqahi32

Katılımcı Üye
20 Ara 2009
396
0
türkistan'dan
işte bi 5 saat olucak gçen günde öyle olmuştu sadece ch2 ye girebiliyodum ama bugün bütün ch lere giremiyorum karakter ekranında ch ekranına atıyor ama sorun dediğin gibi belli bi süre sonra düzelirdiye bekliyorum :D

siqahi32

Katılımcı Üye
20 Ara 2009
396
0
türkistan'dan
yok herhangi gibi bişey banlansam karakter ekranına giremem heralde ve ayrıca resmi forumdan baktım bizim serverde bi çok kişi giremiyormuş karakter ekranında atıyor ch ekranına şimdi bi bakıcam bakalım açılmışmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.