Metin2 Fake Site Yada Program~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Viarossa

Üye
24 Ocak 2012
66
0
Merhaba arkadaslar bana Metin2 fake program veya fake site lazım hesap çalmak için yapabilecek bir arkadas veya forumda varolan programın yada sitenin linkini atabilecek arkadaş varmı?
Çok acil.

Viarossa

Üye
24 Ocak 2012
66
0
Kardeş windows7 mi kullanıyorsun ben çalıştıramadım.Çalıştıramadım derken programı açıyorum çalıştırıyorum serveride kuruyorum loglar mail adresime gitmiyor ve hata verıyor program

Viarossa

Üye
24 Ocak 2012
66
0
Teşekkürler kardeşim ama kendi sitesi lazım değil
Mesela yang hack,item hack playerler bunlara inanıp girecek siteye veya programı indirecek benimde maile gelcek girdigi k.adı şifre,Yinede ilginiz için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.