Metin2 ile ilgili acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkayakca1998

Yeni üye
3 Eyl 2010
18
0
Merhaba arkadaşlar ben metin2 oyuncusuyum.geçen gün çok güzel bir çarımı soydular.BENDE ÇAR soymak istiyorum. Bunu trojenle yapmışlardır bende yapmak istiyorum daha önceden rat la filan ilgilendim ama bir türlü beceremedim siz bana hangi trojenle nasıl soyucagımı onların çarlarını anlatsanız degerli arkadaşlarım moderatörlerim lütfen allah aşkına.bilgisayaramdı trojen filan vardı ama format yedigim için herşey gitti lütfen yardım edin

CryptoFunk

Üye
3 Eki 2010
105
0
Ankara
2 Kere Açtığını Görmedim Ama Margu Görmüş, Başlığı Editleyebilirdin! Her Neyse Bir Programlama Dili Öğren Bence Visaul Basic ' Den Başla Onla Keylogger Yap ;) Laf Aramızda Geçen Gün Başka Bir Forumda Paylaştım Keyloggerimi Bir Ton Şifre Geldi :D Ha Bu Arada Ha Diyince Soyulmuyor Kolay Değil Bunun Programları Var Ama Bir Ton Anlatımı Var Kendin Yapman Biraz Uzun Sürer Ama İstediğini Koyarsın Senin Olur ;)

owow38

Yeni üye
16 Ağu 2011
13
0
Sen onu iyi bi ögreten olmadan netten zor bulursun

düzgün bi keyloger bulumazssında burdan buldun diyelim iyice kullanmasın kullandın diyelim
bi dosyanın içine saklayammsın sakladın diyelim gönderemmesin
bilen bi kişi olmadan yanında zor :)

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
2 Kere Açtığını Görmedim Ama Margu Görmüş, Başlığı Editleyebilirdin! Her Neyse Bir Programlama Dili Öğren Bence Visaul Basic ' Den Başla Onla Keylogger Yap ;) Laf Aramızda Geçen Gün Başka Bir Forumda Paylaştım Keyloggerimi Bir Ton Şifre Geldi :D Ha Bu Arada Ha Diyince Soyulmuyor Kolay Değil Bunun Programları Var Ama Bir Ton Anlatımı Var Kendin Yapman Biraz Uzun Sürer Ama İstediğini Koyarsın Senin Olur ;)

Adam Rat Kulanmayı Bilmo Sen Ne Dyion Pffff :woott :woott :woott

pR0x

Yeni üye
15 Ağu 2011
41
0
turkojan 4 ü indir ama dikkatli ol server exeli indirme ben çok öyle tuzağa düştümkur potunu aç karşıdaki kişiyeitem hilesi yada para hilesi buldum de yolla sonra rat üzerinden pc sini yeniden başlat yap online keylogger bölümüne gel msn metin2 char vs .. . giriş yaptığında onlinekeylogger a gelir ama sen rat kullanmıyorum demişssin bunu ratla yap işin daha kolay olur portunu aç ver turkojan videolarına göz at hataların varsa videoyu durdur düzelt sonra tekrar devam et bende senin gibiydim ratdan çakmıyordum kapat izle kapat izle düzeldi hadi iyi soymalar ama arkadaşında dediği gibi illaki keylogla yapacaksan iyi bi öğretenin olması lazım yoksa kendinde keylogger yiye bilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.