Metin2 Kayıtlı Hesaplar Bozuluyor

vasifsiz01

Üye
18 May 2020
57
1
Merhaba. Metin2 pvp oyuncusuyum. Bilen bilir hesap kaydetme diye bir özellik var. Benim kaydettiğim hesaplar bozuluyor. Böyle isimleri simgelere falan dönüşüyor. Sürekli olmaya başladı. Oyun yetkililerine yazdım 3 kere en son bana sorunun benden kaynaklandığını ve antivirüs kullanıp kullanmadığımı sordu. Bunun çaresini bilen var mı ? Resim yüklemeye çalıştım ama beceremedim.

vasifsiz01

Üye
18 May 2020
57
1
Belki botları temizlerken yanlış algılanmış olabilirsin hesap nick ve linklerini mail ile onlara ulaştırısan yardım ederler.
Ya hiç öyle birşey söylemediler. İlgileneceğiz dediler iki gün önce. Dün yazdım sıkıntı sizle alakalı antivirüs kullanıyor musunuz dedi bana. Bende de sadece Windows defender var başka birşey yok. Windows defenderın o dosyaya hiç karışmaması gibi bir ayarı var mı birde öyle denesem

B4RR3T

Yeni üye
31 Eki 2022
45
12
root@kali
Ya hiç öyle birşey söylemediler. İlgileneceğiz dediler iki gün önce. Dün yazdım sıkıntı sizle alakalı antivirüs kullanıyor musunuz dedi bana. Bende de sadece Windows defender var başka birşey yok. Windows defenderın o dosyaya hiç karışmaması gibi bir ayarı var mı birde öyle denesem
Oyun forumlarında biraz gezinirsen bulabilirsin belki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.