Metin2 Multihack v1.8.7

ChenoLeS

Üye
18 Ocak 2012
190
0
ev okul arası bi yer
Merhaba Arkadaşlar Yeni bir Hile Buldum SizinLe Paylaşayım Dedim. :D

Hilenin Özellikleri ;

- Speedhack
- Attackspeed
- Attackrange
- Waffenhaltung
- Combo
- OneHit-Hack
- Wallhack
- Zoomhack
- NoFog
- MobOnClick
- UpItem

Metin2 Hile – Multihack v1.8.7 Yen Güncel Oyun hile botunun Kullanımı

Arkadaslar indireceginiz linkte 2 tane versiyon vardır bunlardan bir tanesi 32 bit digeri ise 64bit

Bilgisayarınız hangi sisteme Uygunsa onu secerek kullanınız.

Hile Calısmadı Ne yapabilirim ?

Hileyi calıstıramadısanız netfrework 4.0 ve hackshield kapatma Programlarını Kullanabilirsiniz

Hile Linki = Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: Metin2_Multibot_1.8.7_by_Slait.rar

Virüs Total = [url]https://tik.lat/0UQvQ

Not = Alıntıdır

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Bu tür programları kullanmayı tavsiye etmiyorum..
Cünkü cogunda trojan,keylogger benzeri yazılımlar oluyor..
Yine de kendıniz bilrsinz ;)

LeGoLaS1907

Yeni üye
18 Ocak 2012
38
0
Bu tür programları kullanmayı tavsiye etmiyorum..
Cünkü cogunda trojan,keylogger benzeri yazılımlar oluyor..
Yine de kendıniz bilrsinz ;)

sana katılıyorum gerçektende öyle. insan kimse güveneceğini bilemiyor. ben 50 tane mt2 hile programını indirdim şuan bilgisayarımda 1 tane bile yok çünkü hepsi virüslüydü... valla bıraktım zaten...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.