Metin2 Pvp den anlayan baksın lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DJ_KALqSİZ

Katılımcı Üye
24 Ara 2009
720
0
HUN
Arkadaslar ben bi metin2 vps server aldım ama navicat kullanmayı unuttum ve marketteki itemler çok pahallı o nasıl değişir bilgisi olan lütfen yaza bilirmi ??

Deadly37

Katılımcı Üye
2 Ara 2010
357
0
%SYSTEMROOT%
ben navicat putty filezilla , site tasarım , özel npc tasarım ( herşey dahil ) , özel npc yapma , özel item yapma , item ayarları değiştirme kısacası herşeyden anlıyorum fakat yaklaşık 1 saat sonra online olcam güvenebılırsın sana her konuda yardımcı olabılırım [GA]CayenneS

DJ_KALqSİZ

Katılımcı Üye
24 Ara 2009
720
0
HUN
Arkadasım Bak Senden İstediklerim su Bana resimli veya videolu oda olmadı talimatlarla anlatman;
1. Marketteki item fiyatlarını düzeltme
2. + basarken item istememesini sağlama
3. Epic Surada Dönüşümlerin neyin neye dönüştüğünü ve dönüşürken nekadar para ve malzeme istemesini ayarlama bunları yaparmısın ?

Deadly37

Katılımcı Üye
2 Ara 2010
357
0
%SYSTEMROOT%
Arkadasım Bak Senden İstediklerim su Bana resimli veya videolu oda olmadı talimatlarla anlatman;
1. Marketteki item fiyatlarını düzeltme
2. + basarken item istememesini sağlama
3. Epic Surada Dönüşümlerin neyin neye dönüştüğünü ve dönüşürken nekadar para ve malzeme istemesini ayarlama bunları yaparmısın ?

team viewer ile bağlanarak yaparım öbür şekilde resim veya video ile çok vakit kaybedilir

cagri53

Yeni üye
21 Ağu 2011
3
0
Lan var yha işiniz gücünüz yararlanmak nyese nasil yapcaiğni anlatim kardeşim
Navicat-player-item_proto gir sağda gold yazar orda yang miktarini yaizaksin eyer ki item aramaktan zorlandim ctrl+f yap çikan yerde item kodunu ayz ara bul gold bölümüne 0 yaz bu kadadar basit hadi ey günler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.