Metin2 Pvp Server Hackleme 5 Dakikada Girişleri Kapatabilirsiniz.

Ufoandaliens

Katılımcı Üye
8 Nis 2013
651
0
Ankara

İndirme Link : Dreamfancy Core Hack.exe
Virüstotal Tarama Sonuçlarını Görmek Için Tıklayınız.

Yazılı Anlatım

1. Hilemizi indiriyoruz & kurulumu yapıyoruz.

2. Hilemizi açıyoruz gelen ekrandaki yerde "Devam" butonuna basıyoruz.

3. Karşımıza çıkan yerde IP Adresi gizlemek istiyorsanız o kutucuğa tıklayın.

4. Ve Kodu Oluştur butonuna basıyoruz.

5. Program sizin sisteminize göre bir dice kodu oluşturdu.

6. Oluşan kodu bir yere kopyalıyoruz veya programı açık bırakıyoruz.

7. PVP Serverimizi seçip oyunumuza giriyoruz.

8. Program size hangi kodları verdiyse o kodları giriyorsunuz.

9. Server kapatılmış oluyor, ve işlem başarıyla tamamlanıyor.

10. Hileyi kullanırken yaptığınız herşey sizin sorumluluğunuz altındadır.

PROGRAMDAN BİR GÖRÜNTÜ

20130804-154556.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
Core Çökertme Açığıdır Bu.
Girişler Belli Bir Süreliğine Kapanır. (Servere Bağlı Olarak.)
Core yeniden başlatılır.
Bazılarının itemleri gidebilir.
Fakat bu açık bazı serverlerde kapanmıştır.

karew1

Yeni üye
6 Nis 2012
19
0
Sayende Server'ıma Saldırı aldım bu programla fakat fixledim Bro Kolay Gelsin :)

figuran

Üye
9 Eki 2013
177
0
alıntı yazmamışsın dreamfancyden alıntı başka bir siteden xxxxx.org dan alışnmı

figuran

Üye
9 Eki 2013
177
0
ben çok şüpheleniyom o her sene güzel bir video çekiyo sonra hem kısalt hem kazandan urlyi kısaltıyo yalan hileyi yok metin2 ssh girişleri sizin olcak bütün herşey sizin olcak diyo hepsi yalan hit kazanmak için

oosmanmt2

Üye
17 Eki 2012
230
0
PROGRAMA GEREK YOK

Oyun içerisinde herhangi bir oyuncu /dice -2147483648 2147483647 veya /dice 99999999999999999999 99999999999999999999 komutlarını yazdığında core çöküyor ve yeniden başlıyor.

Tabikide Çoğu Serverde Bu Engelli Yani %100 Değil

Korkusuz35

Katılımcı Üye
1 Ocak 2010
486
0
dream fancy güvenmek olmaz kardeşim bu tht sitesinde kendi programladığınız programları koysanız daha faydalı olur çünkü bu adam keyloggersız birşey paylaşmaz. Ayrıca bu açık kapandı diye biliyorum.

Busted

Yeni üye
22 Eki 2014
28
0
Sadece küçük çaplı serverlerde kullanılabilir üstün serverler zaten önlemlerini almıştır ama yinede emek verip paylaşmışsın teşekkürler iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.