Metin2 Pvp Serverin İp nasıl Bulunur ?

gladyo1478

Üye
28 Şub 2013
90
0
arkadaşlar pvp server ip nasıl buluyoruz
bya video izledim ama olmuyor yanlıs bişeler var..
swye giriyourm baslat çalıştır cmd sonra netstat -n yapıyorum enterlıyorum
ip adresleri çıkıyor video'da izledim sonu 41001 ile bitmesi gerek dıyor ama bende 4101 bile yok
4 basamaklı var zaten en fazla ama 4101 bile yok :(
nasıl yapıcam arkadaslar biriis yardım etsin ltfenn :secret :secret

gladyo1478

Üye
28 Şub 2013
90
0
Krdeş olmuyor yaww

Krdeş snn dedin gibi herseyi kaapdım ama
bissürü değişik değişik ip adresleri çıkyıor
oyuna giirroyum sonra baslat çlaıştır cmd
sonra netstat -n yapıyorum ip adresleri çıkıyor bissürü
hangiisi ben ne bilim ki ? ? bi yardımcı ol yaa ltfennn

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Oyundayken CMD aç ve netstat -n yaz.
kodlar çıkar o kodların arasında "11002" "13000" yazıları olur bunlar port'dur. 11002 yada 13000 yazanın yanındaki serverin ip adresidir. ama ip adresinden hiç bir şey yapamazsın arapça programlar var onlar kırıyor şifreleri ama açıkları kapatıldı sanırsam.
-Yardım Merkezi

Emtec

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
581
0
Sunucuyla irtibat sağlaman lazım olmadı root'ları deş eğer rootlarda cfi idi sanırsam yönlendirmesi varsa onuda hallederim sen bana rootları at yeter anlarım ben.

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Oynadığınız mt2 serverin root.epk pack dosyasını açın (herhangi bir pack açıcı ile yapılabilir) Çıkan dosyaların içinde Serverinfo adlı dosyayı not defteri ile açtığınızda oynadığınız serverin ipini görebilirsiniz.

Emtec

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
581
0
Oynadığınız mt2 serverin root.epk pack dosyasını açın (herhangi bir pack açıcı ile yapılabilir) Çıkan dosyaların içinde Serverinfo adlı dosyayı not defteri ile açtığınızda oynadığınız serverin ipini görebilirsiniz.
Kilitli ise kırabiliyormusun o packı :) ben kırabiliyorumda silme vs vs gerekmeden :)
O olayda eskidi artık.
Şimdi farklı exeden giriş yaptınız normal exeden giriş yapınız olayını yani process analizörü hackliyorum :)
Beklerim Her Zaman !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.