Metin2 Serverimi Sonunda Açtım !

hackerabi123

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
978
0
İzmir.php
Bu arada sunucuyu nereden aldınız ? Diye bir soru sormak istiyorum. Eğer aldıysanız ve server aktifse tabi.
Size bir tavsiyem olacak bu konuda eğer sınucuyu çoktan almış iseniz yapacak bir şey yok şimdilik. Eğer sunucu 2 Core ise bir tane CH açmanızı öneririm. Çünkü siz 2 CH açarsanız 1 tane CH ye bir tane core düşer. Buda CH lerde lag sebebiyet olur. Her CH için en az önerim 2 core ( çekirdek ) tir. Eğer ister iseniz size bu konuda size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)

Tek CH Açık Şuanda. Bilginiz İçin Teşekkür Ederim.

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Merhabalar; önerim aslında facebook sayfaları olmiyacak çünkü artık tutmuyor facebook eskilerde tutuyordu bu 2014-2017 arası diyebilirim bu yüzden güncel sitelerde reklam yapabilirsiniz veya online çok olan bir servere gidip orada çoğu kişi orta emek server ariyanlar olacaktır. örneğin metinsah tavsiyemdir tabikide özel mesajtan konuşarak online çekebilirsiniz ve bu sayedede azda olsa tanıtımı olur

hackerabi123

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
978
0
İzmir.php
Rica ederim birde site linki alabilir miyim sunucuya bakmak için :) Metin2 oynamayı severim :)

yolladım hocam.

Merhabalar; önerim aslında facebook sayfaları olmiyacak çünkü artık tutmuyor facebook eskilerde tutuyordu bu 2014-2017 arası diyebilirim bu yüzden güncel sitelerde reklam yapabilirsiniz veya online çok olan bir servere gidip orada çoğu kişi orta emek server ariyanlar olacaktır. örneğin metinsah tavsiyemdir tabikide özel mesajtan konuşarak online çekebilirsiniz ve bu sayedede azda olsa tanıtımı olur

haklısınız buda güzel bir yöntem

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Merhaba.
Sunucunuza ait bir website açıp, Google'a reklam verebilirsiniz. Veya çeşitli metin2 forumlarına banner olarak reklam verebilirsiniz.

AnTiFriZz

Uzman üye
27 Şub 2016
1,687
3
29
ON/C
Hiç uğraşma yeğenim serveri kapat birşey olmaz sağlam server için 10 bin lira bütçen olması lazım öyle 50-60 lira falan çöp iş görmez
kural 1 - serveri açmadan güzel bi files satın alacaksın 1-99 bu tutar
kural 2 - serveri açmadan reklamını oluşturacaksın rahat bi 4 bin lira reklama dökeceksin itemci coma perdigitale youtuberlara instagramlara ünlü sayfalara facebooka.
kural 3 - serveri açarken bi açılış tarihi belirt 30 temmuuzda acılacak ise 10-15 gün önceden sağlam bi ekiple serverin buglarını düzelteceksiniz ardından reklam

bende server açtım 6 kişiydik serveri 8bin küsür kişi oynuyordu iyi para kaldırdık. bu dediğimm 4 sene önceydi
eğer böyle bi iş yapacaksan parayı gözden çıkaracaksın.

hackerabi123

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
978
0
İzmir.php
Hiç uğraşma yeğenim serveri kapat birşey olmaz sağlam server için 10 bin lira bütçen olması lazım öyle 50-60 lira falan çöp iş görmez
kural 1 - serveri açmadan güzel bi files satın alacaksın 1-99 bu tutar
kural 2 - serveri açmadan reklamını oluşturacaksın rahat bi 4 bin lira reklama dökeceksin itemci coma perdigitale youtuberlara instagramlara ünlü sayfalara facebooka.
kural 3 - serveri açarken bi açılış tarihi belirt 30 temmuuzda acılacak ise 10-15 gün önceden sağlam bi ekiple serverin buglarını düzelteceksiniz ardından reklam

bende server açtım 6 kişiydik serveri 8bin küsür kişi oynuyordu iyi para kaldırdık. bu dediğimm 4 sene önceydi
eğer böyle bi iş yapacaksan parayı gözden çıkaracaksın.

Bu Dediklerin Büyük Bir Proje için , Daha yeni basladım bu sektore. Haklısın yazdıklarında yiğenim.

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
Server Özelliklerini Versene Üstad Bakarsın Yolumuz Düşer Destek İçin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.