Metin2 soru işareti hatası acill !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cureking1

Katılımcı Üye
10 Ağu 2012
541
0
arkadaşlar ben mt2 pvp oynuorum bi yere ışınlanırken soru işareti hatası geliyor oynadığım metin2'den bugdan kurtul diyorum yine olmuyor her chde böle 1 köyde açmıyor acil yardım çok acil birçok yerde araştırdım bulamadım lütfen çok acil..!

QueLinn

Üye
16 Ağu 2012
100
0
kardeşin aynı hata bendede vardı büyük ihtimalle oyun pack'ının içinde eksik bi dosya olabilir bende metin2 tr'de olmuştu aynısı baştan indirdim ve kurdum düzeldi blki virüs programın hassas ise o silmiş olabilir tehdit algılayıp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.