metin2 sura mı savaşcı mı ?

sura mı savaşcı mı ? ankete katılan herkese + rep

• Kullanılan toplam oy
    25

BL4CK35

Yeni üye
14 Tem 2009
32
0
arkadaslar konu kapanmadan yorum larınız bekliyorm 2 si arasında kaldım ben metin2 oynadıktan sonra diyelimki bıktım charı satcam hangisi daha iyi daha cabuk lvl alınır yorumlarınız bekliyorum :( +++rep vercem

technology43

Yeni üye
16 Tem 2009
5
0
abi savaşcı güçlü bence neden diyorsanız en zor kasılan falan o ama en güçlü saldırıyı yapanda savaşcı yani

army99

Üye
26 Haz 2009
100
0
bnce savaşçııııı her zaman daha çok exp kazanıyor ve daha iyi kasılıor daha çok para kazanıp daha iyidir savaşçı kolay gele

okoca68

Katılımcı Üye
12 May 2009
260
0
[ı][font=ımpact][sıze=7]n.e m.u.t.l.u t.ü.r.k.ü.m d.i.y.e.n.e[/sıze][/font][/ı]

okoca68

Katılımcı Üye
12 May 2009
260
0
[ı][font=ımpact][sıze=7] n.e m.u.t.l.u t.ü.r.k.ü.m d.i.y.e.n.e[/sıze][/font][/ı]

okoca68

Katılımcı Üye
12 May 2009
260
0
[ı][font=ımpact][sıze=7]n.e m.u.t.l.u t.ü.r.k.ü.m d.i.y.e.n.e [/sıze][/font][/ı]

emzo_07

Yeni üye
22 Ağu 2009
2
0
tabi ki de savaşcı şuranın kullandığı silahların nerdeyse tamamını kullanıyor çook fazla seçeneği var vede çook güçlü :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.