Metin2 TR / Çalışan Hileler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Candarbey

Üye
13 Kas 2010
64
0
Metin2 TR

Arkadaşlar Metin2 TR'de Artık GM'ler Hiç Dur Durak Bilmiyorlar
Şuan Sanırım Çalışan Hile Yok.

Çalışan Hilesi Olan Bana Link veya İsim verebilirmi ?

Son düzenleme:

TCODER

Katılımcı Üye
14 Eyl 2010
364
0
Bu sitede kimse hile falan yapamaz kardeş uğraşma.

ilk önce reverse enginnering nedir onu öğrenin sonra hile yapmaya geçin.

üstelikte şak diye hile yapılsaydı ooo

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul
bak çoğu kişi burası turkhackteam adı yüzünden yanılıyor burası hack yazıyor diye program yapıp verem hackerların dolu olduğu bir yer değil sana söyleyeyim kimse sana vakit bırakıp hile yapmıyacaktır hile bölümünü iyice araştır ve o zaman sonucu bulduğunu görüceksin...

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
Evet hile yapanları banlmaktan canım cıkıodu ama oyle hemen banlamıodum.. once vıdeo cekıodum bakıorum 65-70 olmus gondermeden soruodum sen onceden hıle kullandın mı abı dıye o da hayır dıoo yabı sonra sabah carım ban yemıs dıyo aglıyordu :D sonra ben banlattım dedim .. .saydırdı :d

Mutlumusun peki şimdi onlar banlanınca ne geçti eline ??
Sana zararı varmıydı:mad:

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul
O zaman onLarda insan gibi oynasın diger kisiler enayimi o zaman ? kendi emekleriyle bir seyler cabalıyorlar... değil mi ... o zaman mutluyum işte .. yine yapsınlar yine aynı sekılde devam ederim... Hem hile yapıp o oyundan ne zevk aLıyorlar anlamıyorum hic ;)
bu konuda arkadaşa hak veriyorum eğer doğru oynamıyacaklarsa gitsinler pvp oynasınlar...

Candarbey

Üye
13 Kas 2010
64
0
pvp yi sevseydim oynardım ztn mrk etmeyın

sizden program yapın demedim bildiğiniz program varmı dedim lafı çarptmyın

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.