Metin2 VPS kurma vb. hakkında!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

35saymanss

Üye
15 Ağu 2011
138
0
İzmir
Merhaba arkadaşlar.
Benim merak ettiğim konu şudur, internette son zamanlarda bir çok bilişim şirketi türedi ve çoğu da bu işi sadece knight, metin2 türü oyunların PVP SERVERİNİ kiralayarak belirli bir yere geldi. Anlamadığım mevzu şu bir şirketin varsayalım ki 50 tane müşterisi var. Bu şirket bunları nasıl idare ediyor, yani kullandığı sistemle mi alakalı? her müşterisinde 100 user olsa bilgisayar mefta olmaz mı?
Ve m2 kurulumu hakkında bilgim var yani kurdu sayılmam fakat yine de güzel bir server oluşturabilirim. VPS' ye para vermek yerine kendi bilgisayarıma VPS SERVER kuramaz mıyım?

Merak ettiğim konular bunlardı, teşekkürler. Bu konular hakkında bilgisi olanların mesajlarını bekliyorum, iyi forumlar...

kopxd

Uzman üye
2 Ocak 2012
1,094
0
Administrato
kardeşim öncelikle bu işi biliyorum tam olarak yapmasamda bir süre uğraştım makinalarda 1 gb internet hızı var 10 gb trafik vs var bunlar sayesinde kasmadan oynanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.