Metin2

yahweh

Yeni üye
5 Ağu 2012
15
0
Merhaba arkadaşlar,

Metin 2 'de en büyük derdim charlarımın banlanması. Banı 2 türlü atıyorlar birisi normal hile yaptığın chara diğeri ise komple ip ban. Yani o ipden hangi hesap bağlanmışsa hepsi gidiyor.

Bu normal banın ve ip banın önüne nasıl geçebilirim. Sağlam bilgisi olan , bu işe 10 yıl emek vermiş arkadaşarın detaylı yardımına ihtiyacım var. En azından kafamda daha net bir bilgi oluşmasını istiyorum.

yahweh

Yeni üye
5 Ağu 2012
15
0
Amacım 0 'a indirmek değil minimize etmek...

Örneğin, hotspot shield programı , diyorlarki bu senin ip ni değiştirir, gerçek ip in görünmez. Ben 2 saatte bir ip resetlesem her defasında başka bir ipye ban atacaklar ( en kötü ihtimali düşünüyorum ip ban )..30 tane hesabım varsa 3 lü grup oluştursam 10 tane tim eder :) ... İlk tim 2 saat çalışsın sonra çıksın oyundan sonra ikinci tim gelsin 2 saatte o çalışsın, günde işte pc 20 saat açık kalır böyle, 4 saatte bilgisayar canı ne istiyorsa onu yapsın...Yani bu program sadece browser üzerinde mi ip yi gziliyor , yoksa oyunlarda gerçek ip yi gizleyebiliyor mu ? Bu öğrenmek istediğim bir konu mesela...

İkinci olarak ta vpn programları. Parayı bassam pro hizmet alsam. Bana günde 10 ayda 300 ip adresi değiştirme hakkı verebilir mi... İp resetleme işini otomatiğe bağlayabilir mi ?

yahweh

Yeni üye
5 Ağu 2012
15
0
Auto Hide Ip ful sürüm indir istersen 1 dkda bi ıp değiştiriyor.İstediğin ülkede hemde

bu browserlarda bazen değiştirmiş olsan da gerçek ipyi görebiliyorlar...dediğin program oyunda giriş ipsini gerçekten değiştirebiliyor mu ? bilginiz var mı ?...Veya hackshiled arkaplanda çalışan programları görebiliyor, ctrl alt delete den gizlenebilecek bir özelliği var mı ?

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
kardes 10 yıl önce metin2 yoktu kims eokadar emek vermemiştir :D

bak ch3 te kullan hileyi yanında adam varken kullanma

birde başka çar açmak isedigin zaman modemi resetle

28sefa28

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
636
0
BURSA-ZONGULDAK
GMler hangi ipe göre ban atıyolar ttnet de olan değiştirlmez olan ipi yoksa senin cmd de göredüğün ipe göre ise prorgramlar kullanarak yapabilirsin.Bence sanal pcde oyna her kapaıp açğrında LAN ayarlarından manuel olarak ip değiştir.

yahweh

Yeni üye
5 Ağu 2012
15
0
kardes 10 yıl önce metin2 yoktu kims eokadar emek vermemiştir :D

bak ch3 te kullan hileyi yanında adam varken kullanma

birde başka çar açmak isedigin zaman modemi resetle

kanal değiştirmek fayda etmiyor videodan ban atma olayı min seviyede.. database incelemesinden atılıyor birçoğu , ama herkese atsalar oyunda ki 1m lik oyuncu sayısı 100 bine iner , bende bundan faydalanmak istiyorum...Banı minumuma düşürmek istiyorum.

yahweh

Yeni üye
5 Ağu 2012
15
0
GMler hangi ipe göre ban atıyolar ttnet de olan değiştirlmez olan ipi yoksa senin cmd de göredüğün ipe göre ise prorgramlar kullanarak yapabilirsin.Bence sanal pcde oyna her kapaıp açğrında LAN ayarlarından manuel olarak ip değiştir.

Şimdi hacshield klasörü var metin2 de... Bu program senin tüm sistem bilgilerini kaydediyor. Network kısmında ip configurashin kıısmı var...Burada dhcp , ipv4 , ipv6, mac adresi , local host ,ağ yapısı ne varsa kaydediyor ve rapor olarak gönderiyor... Ama ben orada benim her ip resetlemede değişen ip mi göremedim...belki şifreli bir şekilde de yazıyor olabilir...Ama ip ban atınca sen ipni tekrar değiştirdiğinde oyuna her türlü giriyorsun , mac adresinde de bir ban olayı yok.
Ve arkada çalışan tüm process leri ve programları da aynı şekilde kaydediyor. easymetin2 vs diğeri tüm bot programları hackshielde tanımlı yani otomatik açsanda açmasanda indirip indirimediğini dahi kontrol edebiliyorlar... Başlattığında ise pogramı direkt log a kaydedip rapor ediyor...Dediğim gibi herkes kullanıyor ama herkesi banlayamazlar sadece min indirme amacım. Hacshildde kolay kolay engelenemiyor engellensede sanırım bu tespit edilip oto ban atılıyor...
Mac adresinin değiştirilemediğini biliyordum ama bir yerde bununda değişebileceğini belki son bir kaç hanesi değişiyor olabilir... mac arama yaparak oradan girilen tüm charlar da banlanıyor olabilir ama ban mac e değil charlara tek tek atılıyor bizde ip ban sanıyoruz ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.