Metin2'de bir hata alıyorum

weraxin741

Üye
26 Eyl 2009
136
0
underground
imparator başkan bak daha yeni sürümü dün çıktı hilenin reklam vermek ıstemıyor gir istersen bak diye o yuzden fixlenme durumu yok ve arkadaşlarım aynı hıleyle oynuyor sıkıntı burda

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ
bazı hileler fakedir direk soyulursun ondan kaynaklı olabilir ve başka bir hileye bakmanı tavsiye ederim bu senın kararın ama "hile" ile oyun oynamak bana göre zoru görup kaybedenler yaptıgı bırsey ama snada saygı duuyorum hosuna gdıyorsa yap tabıkı :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.