Metin2de yang çekicem ama nasıl ? Ban yemeden ?

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,881
Arkadaşlar metin2de yang çekmek istiyorum ancak log kayıtlarından vs vs tüm ticaretleri görüyorlar nasıl yang alabilirim fikri olan varmı ?

28sefa28

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
636
0
BURSA-ZONGULDAK
Bak metin2 online oyununda yang çektiğiniz de hemen banlanırsınız.Çünkü GM ler bir yerdne gelin paranın enrden geldiğini hangi ipden geldiğini görebiliyorlar sen yan çarla bie çeksen senin direk ip ine ban atarlar.Yan o pcdeki tüm girrilen çarlar ban atılır.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,881
Bak metin2 online oyununda yang çektiğiniz de hemen banlanırsınız.Çünkü GM ler bir yerdne gelin paranın enrden geldiğini hangi ipden geldiğini görebiliyorlar sen yan çarla bie çeksen senin direk ip ine ban atarlar.Yan o pcdeki tüm girrilen çarlar ban atılır.

Aynen kardeşim istersen arkadaşının charıyla çek kendi charına aktar yine ban yiyor 2 charda

yahweh

Yeni üye
5 Ağu 2012
15
0
Ban allahın emri...minimize etmek var ama yaptığın yöntemler işe gerçekten yarıyor mu bilemem...Gm ler fazla bir işe yaramıyor sadece yönetimdeki bayanların peşindeler, para maaş hiç bişiy almıyorlar ama ablalarının sözünden de hiç çıkmıyorlar. Yani duysanız o yönetimdeki ablaların sesini kesin var bunlarda bir iş dersiniz :)...
Ben nasıl yapıyorum onu söyleyeyim. Saati felan farketmiyor hangi saatte çekersen çek... 1 levellik farkllı maile kayıtlı hesapla pazar kuruyorum ch2 de örneğin. Sonra farklı bir ip adresinden kendi ana charımı oyuna sokuyorum. Sonra kırmızı köy merkezinden biraz uzaklaşıyorum , bazen köy içinde de yapıyorum ( meydanda değil ) ana charıma aktarıyorum...
Adamlar kesinlikle öyle ondan ona aktarmış onu takip edeyim onada ban atayım gibi bir takıntı içinde olamazlar, çünkü bunu takip etmesi zor... Pazar charına ban atar , ip banıda sallasa , sen farklı ipten farklı pc den , ana charını soktuğun için sana ulaşmaz bu ip ban...Genelde satıcı firmaların ve üretici makerların charlarına ulaşmaya çalışıyorlar, onlar üzerine düşüyorlar... Birkaç tane de sağlam char bırakıyorlar , sonra tekrar giriş yaptıkları ipleri izliyorlar yeni yang alımı yapmışlar sa veya full stokları varsa gece yarısı baskını yapıyorlar :)...(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.