Mevlana Türbesi...

HackerRedo

Üye
30 Kas 2011
95
0
Söylentilere Göre Mevlana Türbesinin Altında Oda Varmış. (Vede Var Böyle Bir ODA) Bir çocuk (8 Yaşında) O Kapıdan Girmiş.Dışarı Çıkdığında Sağır Ve Dilsizmiş Ve Bu Kızın Girme Nedeni ise:

Bir Padişah (Km olduğunu bilmiyorum) Mevlana Türbesine girmek istemiş ve mevlana soyundan biri onu engellemiş ve o da tespihini atmış.Çocuk Boncukları Tplamak İçin girmiş daha sonra neden olduğunu bilmiyorum kız girdiğinden galba kapıya duvar çekilmiş. Aşağıda Duvarlarda Kurşun Olduğu Söyleniyor

Tnt,Hayatın Şifreleri

Bizzat İzledim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.