Mezunum, Temelim yok, Yazarak vakit kaybediyorum

Montesquen

Yeni üye
18 Ocak 2019
24
4
Dediğim gibi 2020'de mezuna kaldım ve çalışmaya şimdi adam akıllı başladım. Sınava 5-6 ay gibi bi süre kaldı ve dershaneye gitmiyorum, elimde güncel kaynaklar yok sadece YouTube videolarından ilerlemeye çalışıyorum. Pek bi temelimde yok meslek lisesi mezunuyum youtube kanallarının tyt kamp videoları var örneğin 49 günde tyt gibi onları izleyip bitirmeyi düşünüyorum. Ama izlerken yazıyorum not alıyorum her şeyi ve 40 dk'lık video oluyor 2 saat. Başka derse ayıracak çok vakit kalmıyor. Hızlı ilerlemem için ne önerirsiniz hangi Youtube Kanallarını önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

Not: Matematiğe Rehber Matematikten başladım Türkçeyi de Benim hocam Kadir Gümüş'ü izliyorum. Eşit ağırlıktan gireceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Cevap: Mezunum, Temelim yok, Yazarak vakit kaybediyorum. Yardım

Matematik için bol bol kaynak bol bol deneme çözeceksin tabi önce konuları oturtman lazım . Hedefin tam olarak neresi ?

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608

merhabalar ;

şimdi Günlük 5-6 saat sür ile çalışırsan emin ol Tyt-Ayt fullersin . ama istekli çalışman lazım diğer dediğin 40 dakikalık video 2 saat oluyor - hızlı not almayı öğren herşeyde durdurma önemli gördüğün yerleri hızlıca not et aklında kalsın - bende şuan online bir eğitim kullanıyorum programda günlük 7 saat ders ile 2 ayda tyt bitirme programı mevcut bunun içinde testler de mevcut testleri çıkar 1.5 ay .. 1.5 ayda tyt bitirebilirsin , 2-2.5 ayda da ayt tamamlarsan kaldı hadi 2 aylık bir süre - deneme ve testlere ayırırsın bu süreyi de . temelim yok diye bırakmak yok hiçbirşeyi kendin temelini yarat ve düzenli çalışmaya başla . Eşit ağırlıktan girecekmişsin işin daha kolay 4 ayda bitirirsin dostum herşeyi eminim sadece hızlı not tutmayı ve planlı çalışmak gerek..

Son düzenleme:

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-

Merhaba değerli üye ,

Telegram üzerinden yürüttüğüm bir proje mevcut istersen sende katılabilirsin

Katılmak için: t.me/beyazkoc

Son düzenleme:

PoyrazYare

Katılımcı Üye
30 Mar 2019
614
200

Dopin Hafıza
https://t.me/DopingHafizalandin

Kanka burdaki konulara göz atabilirsin sana karşı yararlı olucağını düşünüyorum :) bir göz at derim.. kolay yönden öğretiyorlar konuları başarılar..

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,218
705

yazarak çalışma zaman kaybı youtube'tan kanalları belirle ss al lightshot kullanabilirsin klasörlerde ss üzerine not alabilirsin her şeyi de not almana gerek yok önemli olan konular hakkında fikir sahibi olmak ve çok fazla deneme çözmek. iki üç test çöz bitirdiğin konu üzerinde fazla durma bütüne odaklanıp alan denemesi çözmeye odaklan zamanın var.

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,707

Merhaba, pek çok eğitim veren kanal var. Tabi her kanal uygun olmayabilir. Udemy, doping hafıza, morpha vb. kaynaklardan da yardım alabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.