Mgsv oynadım ve pcde sorun yaşandı

thePoseidon

Katılımcı Üye
25 May 2012
519
0
Arkadaşlar merhaba.
Bundan 1-2 hafta önce bilgisayara MGSV oyununu yükledim. Oyunu 15-16. bölüme kadar sorunsuz oynadım. Bilgisayarı kapattım. Açmak istediğimde Windows hazırlanıyor.. dedi. Otomatik onarım hatası verdi, yeniden başlat ve gelişmiş seçenekler isimli iki buton çıktı.
Ne yapacağımı bilemedim. Kişisel dosyalarımı sakla dedim, bilgisayarı sıfırladım. D:/ diskindekiler silinmedi.
Sonra oyunu açtım yine oynadım. Yine aynısını yaptım. Bilgisayarı kapatırken Windows hazırlanıyor dedi. Açmaya çalıştım tekrar Windows hazırlanıyor ve otomatik onarım hatası.
Sistem geri yükleme yaptım. Salak gibi yine oyunu oynamayı denedim, yine aynısı oldu. En sonunda tekrar Windows u sıfırladım.
Bir de, oyunu oynayıp masaüstüne dönünce , galiba sürümünden dolayı saat Çin saatine kayıyor. Bu mu sorun oluşturuyor bilmiyorum.
Bu oyundan hemen önce Far Cry 3 oynadım, böyle bir sorun yaşamadım.
Mesela 2-3 sene önce AC black flag oynamıştım, o da yüksek boyutlu bir oyundu ama onda da problem yaşamamıştım.
Call Of Duty serisinde Advanced Warfare'a kadar bütün hepsini oynadım. Hiçbir problem olmadı.
Bu oyunda bir problem mi var?
Bilgisayarımda HDD yada ram mi yetersiz?
Çözemedim. Size danışmak istedim.

1. Ram: 8 GB - Hard Disk: Samsung ST500LM012 HN-M500MB. 500 GB HDD, 8 MB cache.
2. Oyundayken kullanılan bellek miktarı 1.000.000 K nın üstüne çıkıyor. HDD aşırı ısınıyor.
3. Oyun klasörünü güvenlik taramasından geçirince sadece steamclient64.dll dosyası virüs olarak bulunuyor.
4. Oyunu bir özelliği hariç low da oynadım. (Texture details: Medium)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.