Microsoft Office Free Version

Shafizada

Katılımcı Üye
22 Kas 2021
289
67
Azerbaijan, Sumqayit
Merheba THT ailesi, windows 10 bilgisayara nasıl ücretsiz Microsoft Office programları indire bilirim? Yani cracklı versiyonu. Web sürümü kullanmayı önermeyin lütfen😕.. Şu anda mesela WORD kullanmalıyım, kullanamıyorum malesef. Yani sürümü 2016-2018-2019 olursa olsun, yeterki olsun😊 ve bide öğrenciler için paket fiyatı ne kadar?

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,308
4,733
Crack program kullanımını pek önermem, onun yerine ücretsiz ve açık kaynak olan alternatiflerine yönebilirsiniz.
Yok ben illa crack kullanmak istiyorum diyorsanız, kmspico gibi araçlar Office programlarını crackliyor.

Shafizada

Katılımcı Üye
22 Kas 2021
289
67
Azerbaijan, Sumqayit
Crack program kullanımını pek önermem, onun yerine ücretsiz ve açık kaynak olan alternatiflerine yönebilirsiniz.
Yok ben illa crack kullanmak istiyorum diyorsanız, kmspico gibi araçlar Office programlarını crackliyor.
Crackleme işlemine nereden bakıp yapabilirim? Kaynak vere bilirmisiniz?

Şu lisans anahtarları oluyor 40-50 tl ye onu nereden bula bilirim peki?

Quantum PH

Üye
2 Mar 2024
70
33
New Jersey
Merheba THT ailesi, windows 10 bilgisayara nasıl ücretsiz Microsoft Office programları indire bilirim? Yani cracklı versiyonu. Web sürümü kullanmayı önermeyin lütfen😕.. Şu anda mesela WORD kullanmalıyım, kullanamıyorum malesef. Yani sürümü 2016-2018-2019 olursa olsun, yeterki olsun😊 ve bide öğrenciler için paket fiyatı ne kadar?

buradan indirebilirsin ama unutma ki crackli programlar asla bedava değildir senden elbet birşeyler alırlar.

Quantum PH

Üye
2 Mar 2024
70
33
New Jersey
hangisinin daha iyi olduğunu tartışmıyoruz dostum, adamın ihtiyacına göre çözüm öneriyoruz :)
ben de diyorum ki karşılamaz.
office web sürümünü kullanmış arkadaş yani belli ki ihtiyacı farklı bu yüzden yazdım.

daha açıklayıcı olursam office web sürümü ben kullandığımda bazı özellikleri kısıtlıydı libre office ise istediğim özellikleri bulamamıştım.

en iyi arkadaşa ya crack yada lisans ahatarı önermek.

'Mergen

Hunter
27 Kas 2022
261
196
ben de diyorum ki karşılamaz.
office web sürümünü kullanmış arkadaş yani belli ki ihtiyacı farklı bu yüzden yazdım.

daha açıklayıcı olursam office web sürümü ben kullandığımda bazı özellikleri kısıtlıydı libre office ise istediğim özellikleri bulamamıştım.

en iyi arkadaşa ya crack yada lisans ahatarı önermek.
adam sadece word dosyalarını düzenlemek istiyor ne gerek var crack vs risk almaya

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,171
550
Libreoffice uygulamasını kullan daha iyi dostum
Eğer imkan varsa MS Office kullanılması daha iyi. Özellikle sunum veya büyük çapta doküman yazilacaksa libre üzerinde yazılan içerik msoffice ile açılmaya çalışınca karmakarışık oluyor. Aynısı msoffice ile yazılıp libre ile açılanlar içinde geçerli.
Proje,tez veya iş için kullanılacaksa kesinlikle o alanda en çok kullanılan uygulama kullanılmalı bu tarz hatalara dusulmemeli..

Emirr_

Üye
22 Eki 2023
53
16
Bilemezsin
Burdan kullanabilirsin Office 2016, Ben kullandım sorunsuz ve virüssüz çalışıyor. || https://www.fullprogramlarindir.net/microsoft-office-2016-indir-full.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.