Microsoft Windows hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 Tem 2009
85
0
sp3 ful otomatik kurulumla format attım formattan sonra da Microsoft Windows sitesine giremiyorum. live com a giremiyorum msn indiremiyorum. diger sitelere sorunsuz giriyo???

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
kardeş bak senin sp3 lü windows orjinal degilse sana onu verenler yanlıslıkla guncelleme yapıp orjınal windows kullanmadıgın için ceza almaman için microsoftun sitelerine yasak koydurmuş olabilirler eger microsoft sitelerine girmek gerekiyorsa ktunnel.com kullanarak girmeyi dene ayrıca microsoftu şu site yardımıyla orjinal yapabilir veya orjinalmi degilmi test edebilirsin resimlidir :
https://tik.lat/Cw1jm

eğer problem bundan kaynaklanmıyorsa microsoftun sitesinin yanında kaspersky.com vebenzeri güvenlikle alakalı sitelerede giremiyorsan senin pc ne viüs bulaşmış olabilir ve muhtemelen virüs kendisini silmeni istemediğinden bu sitelere izinvermiyor olabilir virüsü silmek için Erc Commander adlı bi programla windowsu cd den başlatıp harddiske ihtiyac duymadan windostaki virüsleri silebilirsein yanlız bu

Erc Commander programını bulup cd ye yazdırmalısın ayrıca bunun sayesinde windowsu manuel olarak onarabilirsin eger bu bilgiler yetmezse msn adresimden bana ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.