Microsoftun sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mc-TuRBo

Yeni üye
4 Ara 2009
39
0
merhaba arkadawlar. benim boyle bir problemim var.. ben microsoft.com sitesine gire bilmiyorum. hata oluyoo.. onun icinde microsoftun programlarini indire bilmiyorum. mesela msn .. ben msn-imi yenilemeliyim ama microsoftun sitesine gire bilmediyim icin yenileye bilmiyorum. neden ola bilir ??

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
veya internet expoler hatasını düzeltmek için expolerın hangi sürümünü kullanıyorsan onu güncelle ilk olarak daha sonra istediğin yerlere girecektir bunuda nerden güncellicem dersen googleye bir üst sürümünü yaz iternetexpoler7 dowloand veya internetexpoler8 dowloand diye :) hadi kolay gelsin

@x@ bovilof

Yeni üye
3 Ara 2009
10
0
sana bi yontem sunucam anakartından kaynaklı ama bu bı eksıklık degıl her pc mıkrosoft tarafından casuus ıkı dosyayla olusturmustur wındows yanı herseyını ızlıyolar bu fark edılmez pek su yontemı bı yap ızlemelerını kapat

başlat-çalıştır ve aşşada verdigim kodu yaz cıkan komut ekranına

regsvr32.exe /u %windir%\system32\regwizc.dll

regsvr32.exe /u %windir%\system32\licdll.dll

bu ıkı komutuda ardarda kopyalayıp yapıstır kardes

evet simdi cıkan ekranda bu kod yazıyorsa

Support_388945a0 diye bir hesab varsa Casus sende bagli.

bunu ıptal edmek ıcınse aynı yazının oldugu yere sunu yaz

net user SUPPORT_388945a0 /delete

ve casus sılındı mk nın sıtesıne gırebılırsın gene olmazsa yaz yardım edecek baska yontemlerde var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.