Mikrofon almayı düşünenlere

hashas4141

Yeni üye
20 Kas 2015
26
0

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce sipariş ettiğim Trust 20378 elime ulaştı.Gayet kaliteli bir mikrofon olmakla birlikte beklediğimden daha üst düzey bir performans elde ettim.Beni en çok cezbeden tarafı ise tripodu ve usb ses kartının olmasıydı.Kargo 1 saat önce elime ulaştı.Biraz uğraştıktan sonra kurulumunu yaptım ve başladım ses kaydına.Gerçekten güzel bir ses verdiğini fark edince verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor demeye başladım :)

Mikrofonun özelliklerine gelecek olursak;
3,5 mm ve USB bağlantıları ile, tüm PC'lerle veya dizüstü bilgisayarlarla çalışır
Ses kaydı, şarkı söyleme, oyun oynama, Skype ve Cortana gibi görüntülü sohbet uygulamaları için
3,5 mm fişli kablo; serbest USB adaptörü yüksek kaliteli, çıtırtısız patlamasız dijital ses için dahil edilmiştir
Ayarlanabilir açı
1,80 m kablo

Ürün gerçekten güzel arkadaşlar eğer mikrofon almayı düşünen ve düşük bütçesi olan biriyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum.Yani elbette bir Rode NT mikrofon gibi ses kalitesi vermiyor ama gerçekten güzel bir ses kalitesi var.İnternetten testlerine bakabilirsiniz tavsiye ediyorum mikrofon almak isteyenlere.Mikrofonun fiyatını soracak olursanız ben 74.50'ye aldım genelde bu fiyatlar arasında gidip geliyor 69-79 arasında fiyatlarda bulabilirsiniz.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Ucuz Ama Kaliteli Bir Kaç Stüdyoda Görmüştüm Amatör Kayıt alanlar için birebir :)

hashas4141

Yeni üye
20 Kas 2015
26
0
Ucuz Ama Kaliteli Bir Kaç Stüdyoda Görmüştüm Amatör Kayıt alanlar için birebir :)

Kesinlikle katılıyorum :) Ben YouTube ile uğraşmaya başladım bu sıralarda bir kanalım var.Oyun hakkında video çekiyorum Logitech G230'un mikrofonunu kullanıyordum gerçekten kaliteli değil logitechin g230 modeli kulaklığının mikrofonu.Çok pişmandım kulaklık çok kaliteli ses kalitesi harika ama mikrofon gerçekten kötü ilk 20 videom pek kaliteli olmadı ama bu mikrofon ile çok iyi iş çıkaracağımı düşünüyorum :) Umarım düşündüğüm gibi olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.