milli eğitim bakanı sizce bu olmalimi

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,746
407
Kainat
Komik, insanlar kolay olan şeye yönelirler. Bu doğamızda var. Bir iş bize zor geliyorsa onu uzatabildiğimiz kadar uzatırız hatta yapmama gibi bir seçeneğimiz olursa bunu kullanmak için çekinmeyiz.

Verilen kararların doğru olduğunu düşünüyorum, yarın birgün başka biri çıkıp telefon serbest olsun, telefondan dersler ek alternatif kaynaklarla takip edilsin dese eminimki bu seferde meb bakanı bu olması gerekirdi diye diyenler çok olacak.

Bende öğrencilikten geçtim, telefon serbest olacak ve sınıfta ders işlenmiş olacak. Çok nadir bir durum.

Gülünç bir video olmuş, parodi olmasını ümit ediyorum.

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
925
557
Bence kesinlikle gitmesi gerekiyor. Eğitim sistemimiz zaten berbattı daha da berbat oldu. Bu eğitim sisteminde okumayan bunu anlayamaz. Ben takdir almayı düşünürken sınıfı nasıl geçerim diye düşünüyorum. Zorla güzellik olmaz. He ben demiyorum ki telefonlar bizde kalıcak işte ne bileyim tenefüsler 20 dk demiyorum zaten anlamsız olur. Ama türkçe de 70 alamayan kalıcak nedir yani okulu sevmemiz gerekirken okuldan soğuduk ben bunun suçlusunun öğrenciler olduğunu düşünmüyorum.Şöyle bir örnek vereyim dünyanın en iyi eğitim sistemi Finlandiya'dır. Finlandiya'da 9 yıl eğitim zorunludur. Ayrıca günlük en fazla 4 saat haftalık ise en fazla 20 saat ders görüyorlar. Umarım aramıızdaki farkı anlamışsınızdır.

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Şu sohbet tamamen saçmalıktan ibaret. Tamam genç insanların siyasete yönelmesi tabii ki çok güzel bir şey, ancak 2 sene öncesine kadar öğrenci olan birisini eğitim bakanı yapmak 40.000 imza toplamak nedir ya? Siyasetçiler ayrı komedi halk ayrı komedi. Resmen shitshow izliyoruz şuan. Bu işin eğitimini almamış, herhangi bir siyaset geçmişi olmayan bir adamı milli eğitim bakanlığı yapacaklar çektiği bir video yüzünden. Bazen düşünüyorum yani bu halk ne çektiyse bin katını da hakediyor. Bu zeka seviyesiyle Atatürk'ü haketmiyoruz biz.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,352
869
anka.html
Komik, insanlar kolay olan şeye yönelirler. Bu doğamızda var. Bir iş bize zor geliyorsa onu uzatabildiğimiz kadar uzatırız hatta yapmama gibi bir seçeneğimiz olursa bunu kullanmak için çekinmeyiz.

Verilen kararların doğru olduğunu düşünüyorum, yarın birgün başka biri çıkıp telefon serbest olsun, telefondan dersler ek alternatif kaynaklarla takip edilsin dese eminimki bu seferde meb bakanı bu olması gerekirdi diye diyenler çok olacak.

Bende öğrencilikten geçtim, telefon serbest olacak ve sınıfta ders işlenmiş olacak. Çok nadir bir durum.

Gülünç bir video olmuş, parodi olmasını ümit ediyorum.
Katılıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.