Milli Savunma Universitesi

WhoMan

Üye
30 Eyl 2017
86
1
Afrin
Oncelikle hepimize basarilar diliyorum.
pazar gunu sinav var ne yapacagiz sasirdim simdiden heyecanlanmaya basladim
rekor basvuru var ama basvuranlarin yarisi bos adamlar okuma yazma bilmeyen adam bile basvurmus beyler konulariniz yetistimi benimki yetismedi biraz eksiklerim var denemelerde 230 civari cekiyorum esit agirligim taban puani ne olur heyecenlanmamak icin neler yapmaliyiz tesekkurler

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Sınav konuları tyt ile aynı diye biliyorum türkçe mat fen sosyal var değil mi ? Eğer öyleyse türkçe ve sosyalde iyi bir net yapın matematikten de yarısını yapmaya çalışın fenci değilseniz 3-5 nette fen yapın yeterli olur.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Cuma gecesi kesin hocam çalışmayı. Yani bugüne kadar -bilmem kaç gün hazırlanmışsındır- hazırlandığın yeter. O 2 günde öğrenebileceğin bişey artı sağlamaz sana. Ama kendini kasmazsan, rahatlarsan sınav esnasında daha iyi olursun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.