Mimari Ve Hobi Çalışmaları

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Merhaba Arkadaşlar Tüm Modeller Ve Renderler Bana Aittir Hiçbir Hazır Model Yoktur..
Araba Modeli Hariç Tümü Ticari Çalışmadır. İzinsiz Kopyalanmasın Lütfen. Konu Sürekli Güncellenecektir. Teşviki Açıdan Paylaşılmıştır...
3d Max Ve Vray
J3XPvj.jpg

Sketchup / Keyshot

LQ29mb.jpg

3D Max / Lumion

jBLlZj.jpg

Sketchup / Vray

PQpX9b.jpg

Sketchup / Keyshot

zngdPg.jpg

3D Max / Vray

gXnmmQ.jpg

Son düzenleme:

mrkrdg12

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
322
7
Trakya
Bunlar ne abi sen ne yaptın böyle o_O Konu başlığı mimar olunca bakmak istedim mimarlık tutturduk inşallah mimar olcam ama bunlar ne :) Ellerine Sağlık...

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Bunlar ne abi sen ne yaptın böyle o_O Konu başlığı mimar olunca bakmak istedim mimarlık tutturduk inşallah mimar olcam ama bunlar ne :) Ellerine Sağlık...

Allah Yardımcın Olsun Hayırlı Olsun Kardeşim Umarım İstediğin Yerlere Gelirsin
Yorumun İçin Tşk Ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.