Mimo ile iOS cihazınızdan programlama öğrenin

VirtualGuardian

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
359
0
System
Mimo programlama öğretmek için hazırlanmış, oyunlaştırılmış, interaktif bir uygulama..

Cep telefonu ekranı her ne kadar program yazmaya elverişli olmayacak kadar küçük kaçsa da yine de yeni başlayanlar için pratik yapmak için yeterli olabilir.

Mimo ile Swift, Java, C++, C#, Python, Ruby, Javascript gibi programlama dilleri yanında HTML, CSS, SQL tekniklerini de öğrenmek mümkün. Hatta başlangıç seviyesindeki meraklılar için herhangi bir dile bağlı kalmaksızın programlama temelleri eğitimi de var.

Mimo’nun şimdilik sadece iOS versiyonu hazır. Android versiyonu da yakında yayında olacak.

Şimdilik sadece bu diller olsa da ileride Git kullanımı, hacking, R, Rasberry Pi, Machine Learning ve Terminal eğitimleri de eklenecemiş.

Premium Yapma

Yakında programı Premium yapmayı göstereceğim. Bunun için Jailbreak ve iFile veya Filza'ya ihtiyacınız olacak. Şimdiden hazırlıklarınızı yapın.

elockman

Yeni üye
1 Ara 2011
10
0
Bu uygulamanın reklamlarını bende gördüm çok meram ettim ancak güvenlik konusunda kaygılı olduğum için indirmedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.