Minecraft Sunucudaki Kişiye IP BAN Atılabilir mi?

ShakyAardvark

Yeni üye
16 Eki 2020
3
0
İyi akşamlar herkese. Bir arkadaşımın Minecraft sunucusuna biri geliyor yaptıklarımızı kırıyor, banlıyoruz nick değiştirip tekrar giriyor. Bu kişiye IP BAN atma şansımız var mı? Varsa anlatabilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
3
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

Eskiden Minecraft Sunucum Vardı.
Bunu Yapabilmek İçin Plugin Yüklemeniz Gerekmektedir.
Ancak Fayda Etmeyecektir.
Karşı Taraf Modemi Resetlediğinde Tekrar Sunucuya Girer.
Bence Sunucuda worldguard ekleyip heryere engel attın

Plugin İsmi World Guard

'/region define wgismi'' yazarsınız.

Bu spawn gibi yerler için kullanılan temel flaglar vardır.Yapmazsanız üyeler birbirlerine vurabilir canavarlar doğabilir.Bu flaglar için bunları yazmanız gerekmektedir.

/region flag wgismi pvp deny
/region flag wgismi mob-spawning deny
/region flag wgismi build deny

zamanında kendi serverim vardı dilerseniz serverinize gelip ayar çekebilirim.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Plugin İsmi World Edit

Tabikide Belirli Alanı Seçmeniz Gerekmekte
Bunu İçinde

World Edit Plugini Yüklemeniz Gerekmektedir.

Tahta Balta ile Sol Tık Ve Sağ Tık Yapıcaksınız.

Seçtiğiniz Alandan Sonra /region flag yapıcaksınız
Dilersen Bu Videoya Bak

UNUTMAKİ BİR YARDIM UZAĞINDAYIZ :)

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.