Minecraft Ve Diğer Tüm Oyunlar İçin Video Alma Programı Hk.

R3DPOOL

Üye
30 Haz 2018
182
0
Antalya
Herkese Selamun Aleyküm.

Direk'men Konuya Gireceğim,

Önceden Minecraft'ta FPS yüksek Alan Kastırmayan Video Programı Bulunurdu,
Ki Şimdi'de Var.

İstediğim Şey Oyun'dan Kesitler Alabilecek Kadar Kaliteli Video Çekebilen Dediğim Gibi Kastırmayan Video Programı Bilen Varsa Yazabilirmi?

Şimdiden Herkese Teşekkürler.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Eğer işletim sisteminiz Windows 10 ise Oyun Modu var, onu kullanabilirsiniz.

Ben onun dışında diğer yazılımları ne kullandım ne bilirim. Kasar mı kasmaz mı bilemem.

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,503
4
1,041
OBS'yi öneririm şiddetle oyun videoları ve ekran yakalamada birebir bence eğer ki sisteminiz biraz iyi ise XSplit broadcaster'ı öneririm oda gayet güzel oyun ve ekran yakalama programı.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Eğer Nvidia ekran kartına sahipseniz ShadowPlay'a bakabilirsiniz. Oyun videosu çekerken 0 donma ve 0 kasma yaşatıyor.

Rehber video;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=MKkeVO-uE3A[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.