mining sitesi (odeme kanitli)

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
ya bu kadar basit bi iş değil bu btc işi evet bir ağ üzerinden piramit gibi bilgissayarları birbirine bağlayıp beraber çalıştıran bir sistem var ama bunlardan siz değil şirketler kar elde ediyor en iyisi vericen parayı makina kiralıyacaksın sana üreticek benim gibi yapın :)
Ben Kur sabitledim dolar 3,50 TL değerindeyken 5 yıllığına basıyorum da basıyorum hatta konuştum 3.50 TL üzerinden bir 5 yıl daha imzalatabilirim.. Firma adı sormayınız.. sözleşme malum :) iyi geceler..

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
eline sağlık bu işlerde mining lazım harcadığın elektirik faturasına değmez Sanal alemde BTC işleri

boş iştir Gidin blog yazın veya worldpress blogu yazın

youtube kanalı açın video çekin

yada oynadığınız oyunları sitelerde satın

böyle daha çok para kazanırsınız

qurbancik

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
531
0
eline sağlık bu işlerde mining lazım harcadığın elektirik faturasına değmez Sanal alemde BTC işleri

boş iştir Gidin blog yazın veya worldpress blogu yazın

youtube kanalı açın video çekin

yada oynadığınız oyunları sitelerde satın

böyle daha çok para kazanırsınız

zaten acik kaliyor notebook

ahmet643

Üye
1 Ara 2011
92
0
Soyle birsey sunayim size su siteyle ilgili ben suan gerceklestirme asamasindayim ailemin telefonlardan refim uzerinden uyelik actim internet cafeye gidip kendi actigim e postalarla uyelik actim. Para cekme sirasinda patlarmiyim bilgim yok bekleyip gorucez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.