Mining

BTC

Hunter
14 Nis 2022
110
1
53
cüzdan
Almak istediğim laptop:
Asus Tuf Gaming A15 FA507NU-LP051 6gb RTX4050 Ryzen 7 7735HS 8gb Ram
SOLANA mining yapmak istiyorum.
Bu laptop sizce iyi mi, yeterli mi?

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
118
2,579
Asus Tuf Gaming A15 FA507NU-LP051 laptop, SOLANA mining için uygun bir seçenek gibi. Ryzen 7 7735HS işlemci ve 6GB RTX4050 grafik kartı, madencilik için yeterli gücü sağlamalıdır. Ama 8GB RAM'iniz olduğunu belirttiniz. SOLANA mining gibi yoğun işlemler için daha fazla RAM öneririm. Bu tür işler için en az 16GB RAM önerilir.

• Beğen
Tepkiler: BTC

BTC

Hunter
14 Nis 2022
110
1
53
cüzdan
bu modelin 16gb ram olanını bulamadım, ekran kartı ağırlıklı araştırma yaptım ve bütçeme göre en uygunu bu üründü, ürünü aldım umarım yeterli olur.
çok teşekkür ediyorum. saygılarımla

Asus Tuf Gaming A15 FA507NU-LP051 laptop, SOLANA mining için uygun bir seçenek gibi. Ryzen 7 7735HS işlemci ve 6GB RTX4050 grafik kartı, madencilik için yeterli gücü sağlamalıdır. Ama 8GB RAM'iniz olduğunu belirttiniz. SOLANA mining gibi yoğun işlemler için daha fazla RAM öneririm. Bu tür işler için en az 16GB RAM önerilir.
bu modelin 16gb ram olanını bulamadım, ekran kartı ağırlıklı araştırma yaptım ve bütçeme göre en uygunu bu üründü, ürünü aldım umarım yeterli olur.
çok teşekkür ediyorum. saygılarımla

'Anka

8 Eyl 2021
3,385
118
2,579
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Asus Tuf Gaming A15 FA507NU-LP051 laptop'unuzun ihtiyaçlarınızı karşılaması için umarım yeterli olur. Yine de, madencilik yaparken sıcaklık ve soğutma konularına özellikle dikkat etmenizi ve düzenli olarak laptop'unuzu kontrol etmenizi öneririm.

• Beğen

borntodsed

Üye
22 Eki 2019
54
7
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Asus Tuf Gaming A15 FA507NU-LP051 laptop'unuzun ihtiyaçlarınızı karşılaması için umarım yeterli olur. Yine de, madencilik yaparken sıcaklık ve soğutma konularına özellikle dikkat etmenizi ve düzenli olarak laptop'unuzu kontrol etmenizi öneririm.
aylık ne kadar kazanabilir sizce

n
Almak istediğim laptop:
nereden yapacaksın miningi dostum ?

'Anka

8 Eyl 2021
3,385
118
2,579
Yani bunun için net bir rakam vermem doğru olmaz. Çünkü madencilik yapacağı kripto para birimi, donanımın performansı, enerji tüketimi ve madencilik zorluğu gibi unsurlar gelirini etkileyebilir. Ayrıca, pazara olan talep ve kripto para birimlerinin fiyatları da gelirini etkileyen faktörlerdendir. Bu nedenle, kazancını tahmin etmek için güncel donanımına ve kripto para birimi piyasasındaki koşullara dair detaylı bir araştırma yapmak önemlidir. Lakin şunu unutmamak lazım ki, kripto para birimleri volatil bir doğaya sahip olduğu için getiriler de değişkenlik gösterebilir.

• Beğen

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460
Almak istediğim laptop:
Yav kusura bakmayin ancak post kasmak amaciyla yazmiyorum cogu konuda gordum bu mining isini bu nasil yapiliyor bilgisayardan nasil cikariliyor bilgiden soruyorum kusura bakmayin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.