Mirror Scripti PHP

pawelyn

Katılımcı Üye
23 Nis 2022
469
159
Tor V3
Merhaba ben crackmeci bu konumda sizlerle forumda bulduğum ancak düzgün çalışmayan mirror scriptinin düzeltilmiş halini paylaşacağım scriptin orijinaline siz de şu konudan ulaşabilirsiniz.

Yaptığım değişiklikler:

Kod:
[+] PDO'ya uyarlandı
[+] Filtreleme artırıldı
[+] Tema büyük ölçüde yenilendi
[+] İletişim kısmı çalıştırıldı
[+] .htaccess ile linkler seoya uygun hale getirildi.

Normalde panel de yapmayı planlıyordum ancak şimdi bu halini yayınlayayım bir daha ki sefere yaparım artık paneli :D

Ekran Görüntüsü:

duxfoh4.jpg

Elimden geldiğince hızlı bitirmeye uğraştığım için kodları düzgün formatlamadım ve bir tane curl açığı varmış onu kapatmadım. Bir dahaki versiyonunda hallederim onları.

Drive:
https://drive.google.com/file/d/1P_O0l7BmuCNy08FYUV7a2Kwv0Xn8K1k_/view?usp=sharing

VirusTotal:
VirusTotal
Eline sağlık güzel olmuş :')

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
311
170
Web
SQL bozuk, bu artık işin database tarafı. Çözme zamanı :)
Sqldeki aldığınız hata neydi ? Düzeltip tekrar upload edeyim.
Website GİRDİĞİNİZ SİTEYE ULAŞILAMIYOR söylüyor hemde

Edit: CloudFlare ile olan sitelerde çalışmıyor, diğerlerinde çalışıyor.
Sistemi file get contents den curl a çevirsem çözülür büyük ihtimal ama curl açık olmayan hostingler var diye kararsız kaldım .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.