Mis 3.0

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1
Üretici Açıklaması: Bu uygulama basit yapısı sayesinde elektroniğe meraklı kişilerin evlerindeki cihazları bilgisayar üzerinden sürmelerine olanak verir.
Önceki sürümde söz verdiğim gibi mis 3.0 'ı hazırladım. Artık bilgisayarınızın paralel kanalını bütün Windovs sürümleri üzerinden sürebilecek; yani kanala bilgi gönderip, bilgi okuyabileceksiniz.
Mis, bilgisayarın paralel ( yazıcı ) kanalına , veri almak ve göndermek için erişmeyi sağlar. * Bu erişim sayesinde çok basit bir röle düzeneğiyle evinizdeki elektrikli eşyaları bilgisayar üzerinden açıp kapatabilirsiniz. * Paralel kanalda mis üzerinden 8 bitlik bilgi çıkışı ile 8 farklı cihazı ( kapı otomatiği , televizyon, odanın ışıkları vbg ) sürebilir, 5 bitlik girişi ile de dışarıdan 5 farklı bilgiyi (bir düğmeden (buton) , bir algılayıcıdan (sensör) vbg...) okuyabilirsiniz. * İsterseniz giriş ve çıkışları ayrı ayrı kullanır, isterseniz dilediğiniz giriş çıkış uçları arasında ilişki kurarak örneğin bir - iki milyon liralık bir masrafla lazerli hırsız ikaz (alarm) düzeneği kurabilirsiniz. Bilgisayar başında otururken bir tıkla otomatik kapıyı açıp bir tıkla ışıkları yakmayı kim istemez ?http://www.downloadtr.com/download.asp?id=5156
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.