Misafir Çocuğu Engelleyici ! (:D)

fujimuji57

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
610
0
Nereden aklına geldi derseniz fecebukta gruplarda gezinirken misafir çocuğu ile ilgili espriler gördükten sonra bu program aklıma geldi.
Canım çok sıkılıyodu 2 gün önce sabah 3'te oturup bir hevesle başlayıp öğlene kadar basit arayüzlü birşey ortaya çıkarıverdim. Paylaşması anca nasip oldu..

Tabii programın tam olarak ne yaptığını da açıklamak gerek. Program sizden işlem seçmenizi isteyecek (işlem dediğim görev yöneticisindeki gibi exeler) ve bu seçtiğiniz işlemleri ekleyecek. Siz başlat butonuna tıkladıktan sonra her 1 saniyede eklediğiniz işlemlerin (exelerin) açık olup olmadığını kontrol edecek. Eğer eklediğiniz işlemlerden açık olan var ise açıldığı gibi o işlemi sonlandıracak.

Diyelim ki yukarıdaki herşeyi yaptınız bundan sonra ne olacak? F12'ye basıp programımızı saklayacağız efenim. Eğer bizim misafir çocuğumuz zeki çıkar da bilgisayarı yeniden başlatmaya çalışırsa bizim program kendinini windows başlangıcına yerleştirecek ve o eklediğiniz tüm işlem adlarını kaydecek. Bilgisayar açıldıktan sonra da bizim program direk görünmez olup, otomatikmen o işlemleri tekrardan her saniye kontrol edip açıksa kapatmaya başlayacak. Bizim misafir çocuğuda bilgisayar bozuldu sanıp kalkıp gidecek. Tabii bizim oğlan kalkıp gittikten sonra siz tekrar F12'ye basıp programı görebilir ve butondan duraklatabilirsiniz. İsterseniz de yukarıdaki mavi yazıcıktan yani "Windows Başlangıcından Kaldır" yazısına tıklayarak programıda başlangıçtan kaldırabilirsiniz efenim...

Çok güzel kurguladım biliyorum. Buraya kadar okuduysan helal olsun :D
Neyse linkleride verelim , kodlar açık gizlemedim. İstek olursada çalıştığına dair video çekebilirim..

İndirme : Google Drive Linki
Tarama (exe) : VirusTotal Linki

Ekran Görüntüsü :
qtTRdoz.png

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
Eline sağlık, benim bilgisayarımı benden başkası kullanmıyor ancak güzel düşünmüşsün. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.